de de de


Novinky:

Mobilní plachtové haly přináší spoustu výhod

Působíte v oboru průmyslu, obchodu, služeb či zemědělství a vyžadujete větší zastřešenou plochu? Pak se nabízí otázka, zda se vyplatí investovat do zděné haly, která vás vyjde na spoustu peněz a mnohdy není příliš modifikovatelná. Nastat může i situace, kdy se budete chtít přestěhovat s firmou či sklady na jiné místo, a co pak s rozestavěným skladem?

Všechny tyto problémy efektivně a úspěšně řeší mobilní haly, jejichž název je do značné míry vypovídající. A jaké výhody tyto haly nabízí?

Přednosti mobilních hal

Pokud porovnáte zděnou halu s tou mobilní, narazíte na spoustu kladů hovořících ve prospěch mobilních variant. Jedním z nich je určitě rychlá montáž a demontáž, která není spojena s žádnou náročnou administrativou ani technikou.

mobilni plachtove haly

Velkým přínosem je flexibilita, díky níž můžete plachtové haly bez sebemenšího problému rozšiřovat, a to jak na délku, tak na šířku. Když u vás nastane tato potřeba, není problém přistavět další část pro uskladnění či rozšíření místa pro společenskou událost. Ve výčtu zajímavých kladů bychom mohli pokračovat.

  • Snadná údržba.
  • Haly odolávají jakýmkoliv povětrnostním podmínkám.
  • Využitelné jsou také pro skladování do výšky.

Výhodný prodej a pronájem mobilních hal

Ať už se rozhodnete pro libovolné mobilní haly nebo skladové stany, máte na výběr, zda si takové krytí pořídíte nebo jenom pronajmete. Záleží na vás, pokud půjde o trvalou či dočasnou záležitost. Obojí je možné. Zároveň se nemusíte omezovat z pohledu vybavení plachtových hal. Jejich součástí mohou být nejrůznější pódia, stěnové systémy, stoly, židle, ozvučení, vytápění, osvětlení a podobně.

Jestliže máte zájem o mobilní plachtové haly libovolného typu, pak se zaměřte na specialistu v tomto oboru, jímž je společnost Argoservis. Profesionální dodavatel modulárních konstrukcí, který vám dokáže zajistit zastřešení šité doslova na míru.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*