de de de


Novinky:
Home » Ostatní » Nebaví vás už nudné reklamní propisky a bločky? Vyzkoušejte pro svoji propagaci něco nového a neotřelého

Nebaví vás už nudné reklamní propisky a bločky? Vyzkoušejte pro svoji propagaci něco nového a neotřelého

Chystáte se na veletrh anebo chcete dát zákazníkům vědět o novém produktu či akci? Placky to udělají za vás. Oproti vaší konkurenci navíc projevíte kreativitu a neotřelost, kterou vaši zákazníci ocení. Vaši klienti vám navíc nošením placek budou dělat reklamu i tehdy, kdy o tom vy už nebudete vědět. Dosah reklamních placek pro získávání nových zákazníků tak bude mnohem větší, než například v případě letáčků či propisek.

Plackou podpoříte vlastní projekt

Dejte vědět o vaší značce a podpořte brand marketing. Ať již propagujete vlastní firmu, kapelu anebo projekt s ekologickým dopadem, placka či magnetka na ledničku s informacemi o celé akci doplněnými motivační fotografií budou účastníkům ještě dlouho připomínat váš záměr. Placku si můžete nechat vyrobit také při otevírání nové firmy jako vzpomínku na den D, který byl na počátku vašeho snažení. Výroba placky není nic časově náročného a zvládnete ji zajistit i na poslední chvíli.

placky

Reklama jako ze žurnálu

Zrcátko s logem vaší firmy, klíčenka či praktický otvírák na láhve, který budou vaši zákazníci denně používat. To je ta pravá cesta do jejich paměti a způsob, jak upozornit na svoje výrobky a získat nové klienty.  V rámci obchodního veletrhu můžete nechat vyrobit placku anebo rovnou medaili pro vítěze soutěží, které budete pořádat. Jen tak mimochodem na ně umístěte vaši značku. Obdarovaní budou vaši reklamu hrdě a dobrovolně nosit na svém hrudníku a lákat k vám další zvědavce. I reklamní předmět může být krásným prezentem. Darujte placku jako dárek a zabalte tento dárek kreativně, uvidíte, že to vaši zákazníci ocení.

Řekněte, co si myslíte

Plackou můžete vyjádřit také váš názor. Jednoduše dejte najevo, že jste IT maniak, mažoretka, vášnivý cyklista či milujete vaření. Noste tuto informaci na placce a uvidíte, že právě ona zboří komunikační bariéru s podobně naladěnými lidmi a přivede vám nové přátele s podobnými názory a zájmy. Placky pomáhají propojovat ty správné osoby a boří hranice mezi nimi. Stejně efektivně je využijete i jako suvenýr, který si budou moci koupit návštěvníci památky, kterou spravujete nebo významného místa, jež byste rádi dostali do povědomí široké veřejnosti. K tomu účelu skvěle poslouží také magnetky na lednici nebo odznaky, které si budou turisté moci připnout na batoh.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*