de de de


Novinky:

Obráběcí centra a CNC stroje

V dnešní době nacházejí široké uplatnění v různých průmyslových odvětvích obráběcí CNC stroje. Pořízením použitých strojů můžete ušetřit náklady.

I použité stroje mohou podávat plný výkon

Prakticky žádné průmyslové odvětví by se v současné době neobešlo bez obráběcích center a CNC strojů. Moderní, dokonale propracované a přesné stroje, se využívají i k výrobě nezbytných dílů a součástek pro vojenská i civilní letadla. Je tedy zřejmé, že výsledek musí být skutečně precizní.

  • Se součástkami, které vycházejí z těchto center, jezdí také vozy Formule 1 i sportovní silniční vozy.
  • Našli bychom je i na stavebních strojích, lodích, jachtách, větrných turbínách, dřevěných konstrukcích a dalších strojích i dopravních prostředcích, u kterých je kladen velký důraz na přesnost a spolehlivost.

CMS obráběcí centra, ve kterých jsou obráběcí stroje té nejvyšší kvality, se využívají na zpracování různých druhů materiálů, mezi něž patří například dřevo, plasty, kompozitní materiály, lehké kovy, hliník, mramor, kámen, sklo.

Systémy řezání vodním paprskem

Přesnost a kvalita obráběcích strojů

Pro veškeré průmyslové provozy, což znamená pro provozy průmyslu leteckého, automobilového, námořního, energetického, stavebního a mnoha dalších, je možné využít i nabídky strojů, které nejsou zcela nové, ale jsou v naprostém pořádku. Použité obráběcí stroje jsou renovovány přesně podle požadavků zákazníka a také odzkoušeny.

  • Jestliže má zákazník zájem, je možné tyto stroje dopravit do výrobních prostor a naistalovat na místo budoucího působiště.
  • Zákazníci, kteří se rozhodnou pro výhodnou nabídku použitých strojů, mají také jistotu kvalitního servisu i dodávek náhradních dílů.

CNC stroje na plast i vakuové stroje budou tím pádem vždy plnit i ty nejnáročnější úkoly s plným nasazením a s maximální přesností.

  • Moderní stroje na obrábění plastů se využívají na tepelné tváření tvarových dílců z termoplastických desek.
  • Do výrobní činnosti těchto strojů patří i
  • 5-ti osý ořez plastových tepelně tvářených dílců.
  • 5-ti osé CNC obrábění plastových dílců.
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*