de de de


Novinky:

Odpovědi na nejčastější otázky týkající se svatebních oznámení

Aby vůbec mohlo dojít k nezapomenutelnému svatebnímu dni, musí dojít k vytištění svatebních oznámení. Bez pozvání hostů by svatba asi nebyla taková, jakou si ji snoubenci přejí mít. Jenže svatební oznámení ve snoubencích vzbuzují daleko více otázek než odpovědí, proto si na nejčastější z nich pojďme odpovědět.

Kolik stojí svatební pozvánky?

Vůbec nejčastějším dotazem je, kolik stavební pozvánky stojí. Zatímco někteří to vůbec neřeší, jiní mají jenom omezený rozpočet, proto se snaží co nejvíce peněz dát stranou. Ceny pozvánek se vždy odvíjí od toho, v jakém stylu jsou pozvánky tištěny, jakou mají barvu, na jak kvalitním papíře jsou vytištěny či jakou mají velikost. Obvykle se setkáte s cenami od patnáct do padesáti korun za kus.

Lze na výrobě oznámení ušetřit?

Samozřejmě, že ano, ale nedoporučuje se to. Svatba je přece jenom jednou v životě, proto ať máte na co vzpomínat a ať je krásná do sebemenšího detailu. Řada graficky zdatných snoubenců se snaží oznámení zpracovat, ale daleko lepší je požádat profesionály o tuto službu. Stačí jenom popsat své představy a dál se tím nemusíte zabývat.

pozvánka karty svatba design stuha

zdroj: pixabay.com

Co musí být na pozvánkách uvedeno?

Také je otázkou, co musí být na svatebních pozvánkách uvedeno. Na svatebních oznámeních samozřejmě nesmí chybět místo ani datum konání. Stejně tak se musí uvést hodina konání obřadu, respektive dodatek, kdy se mají svatebčané dostavit. A samozřejmě nezapomínejte na uvedení jmen, a to bez titulů. Zpravidla se píše jméno nevěsty doleva, jméno ženicha zase doprava.

Jaké pozvánky jsou moderní?

Některým snoubencům velmi záleží na tom, aby oznámení bylo moderní a podle aktuálních trendů. V tomto případě stačí projít internet, kde se o aktuálních trendech ve světě svatebních pozvánek píše. Trendy ve světě svatebních pozvánek se mění podobně jako trendy ve světě svatebních šatů. Aktuálně jsou stylové například oznámení s květinovým vzorem nebo pozvánky na kraftovém papíře.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*