de de de


Novinky:
Home » Ostatní » Víte, jak nejlépe poslat balík do Německa?
Víte, jak nejlépe poslat balík do Německa?

Víte, jak nejlépe poslat balík do Německa?

Posílání balíků je pro mnohé z nás denním chlebem. Není to nic složitého, vše je snadno dostupné a zásilka je bezpečně doručena na požadované místo. V tomto případě se bavíme o doručování zásilek v rámci České republiky. Jenže, co když chcete poslat balík do Německa? V takovém případě bude asi většina lidí tápat. Přece jenom, jde o zásilku směřující mimo Českou republiku. Spousta z vás asi ani netuší, přes koho takový balík odeslat. Pokud máte potřebu posílat něco tímto směrem, prozradíme vám, jak na to.

Specialisté na přepravu do Německa

V tomto ohledu vám bude nápomocna služba ShipEx. Profesionální, a hlavně spolehlivé řešení, jemuž nelze cokoliv vytknout. Ve své podstatě je to nejvýhodnější přeprava do Německa, jakou ve výsledku můžete zvolit.

Skrze tuto službu lze posílat nejenom balík, o kterém se zmiňujeme od začátku tohoto článku. Zaslat můžete také obyčejný dopis nebo naopak cestovní zavazadlo a něco většího. Je to například paleta se zbožím. Poslat lze zásilku dosahující hmotnosti až 1 000 Kg. O přepravované zboží se zároveň nemusíte obávat. Pojištění balíku může dosahovat výše až 1,5 milionu Kč.

Standardní a expresní přeprava

Nebojte se, k doručení zásilky do Německa opravdu nepotřebujete nic speciálního. Všechno lze zrealizovat přímo z domu či kanceláře prostřednictvím online formuláře. Domoci se můžete i toho, že balík bude vyzvednut ještě tentýž den. Záleží na tom, jaký způsob přepravy zvolíte.

Pokud chcete, aby zásilka do Německa dorazila co možná nejdříve, můžete vybrat expresní přepravu. Doručení probíhá do následujícího pracovního dne. Jestliže nejste limitováni žádným termínem, je tu standardní přeprava. V jejím případě trvá doručení balíku zhruba dva až pět pracovních dnů.

Spolehněte se na profesionály

Ať už potřebujete poslat obálku s důležitými dokumenty, psaní někomu z rodiny nebo větší balík do Německa, vsaďte na osvědčené služby. Proč riskovat ztrátu zásilky a pozdní doručení, když se můžete obrátit na ShipEx? Tento subjekt využívá služeb ověřených dopravců, jimiž jsou DPD, UPS, TNT, FedEx, WeDo a TOPTRANS. ShipEx vám bude nápomocen i v případě, že chcete naopak dovézt zásilku z Německa do Česka. Takže komplexní služby se vším všudy.

Posílání balíků nebylo nikdy tak snadné, jako dnes. Stačí si jen na webu ShipEx.cz přečíst, co všechno je možné zaslat do Německa, připravit si zásilku, vyplnit potřebný formulář a o nic dalšího už se nemusíte starat. Tak neotálejte a volte nejlevnější přepravu zásilek do Německa, navíc s garancí včasného doručení. O tom se ostatně můžete přesvědčit na vlastní kůži. Zjistěte, jak rychle a spolehlivě funguje služba ShipEx a přesvědčte se o tom, že nic není problém. Uvidíte, že po prvním doručení zásilky tuto variantu přepravy s nadšením zopakujete.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu