de de de


Novinky:

Venkovní vířivka je velkým plusem pro vaše zdraví

Venkovní vířivky jsou nejen v České republice čím dál tím oblíbenější. Lidé u nás čím dál tím více pečují o své zdraví, a vířivé vany jsou v tomto ohledu skvělým pomocníkem. Pravidelný pobyt ve vířivce ocení každý, kdo je denně vystaven stresu, má sedavé zaměstnání nebo se věnuje vrcholovému sportu.

Vířivé vany zdobí již mnoho českých zahrad, předzahrádek a teras. Vířivka je totiž velkým plusem pro naše zdraví, o které pečuje čím dál tím více Čechů.

Možnost regulace teploty vody

Kromě zdravotních benefitů majitelé vířivek oceňují možnost regulace teploty vody. Díky nastavení optimální teploty vody si totiž příjemné vodní relaxace mohou užívat i v chladnějších dnech, kdy už to v bazénu není možné.

21344-spa-studio-s-r-o-canadian-spa-international-virivka-delphina-3-generace

Široký výběr velikostí vířivých van

Chcete-li si pořídit venkovní vířivku, nemusíte mít nutně k dispozici zahradu. Bohatě postačí malá předzahrádka nebo terasa. V dnešní době už se totiž vyrábějí i modely vířivek, které jsou uzpůsobeny menším prostorům a jsou vhodné pro 2 až 3 osoby.

Mnoho zdravotních benefitů

Nespornou výhodou vířivých van je fakt, že nám nabízejí mnoho zdravotních benefitů. Jejich příznivé účinky ocení zejména lidé, kteří jsou denně vystaveni stresujícím situacím v zaměstnání i v osobním životě, osoby se sedavým zaměstnáním, vrcholoví sportovci, lidé trpící artrózou a bolestí kloubů, ale i lidé, kteří se snaží zhubnout.

Hydromasáž a teplá voda dokonale uvolní vaše tělo i mysl. Dokonalé atmosféře pro vaši relaxaci pak přispěje jemné osvětlení, které je možné hned v několika barvách.

SPA Studio s.r.o.

Stěžejní je však zakoupit kvalitní vířivku a vyhnout se nespolehlivým čínským plagiátům. Velmi kvalitní vířivky americké značky Canadian Spa International® například můžete zakoupit u společnosti SPA Studio s.r.o., která má vlastní showroomy v Praze, v Ostravě a v Mladé Boleslavi.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*