de de de


Novinky:
Home » Móda » Pánské kadeřnictví neboli vše v jednom

Pánské kadeřnictví neboli vše v jednom

Když se vysloví pojem kadeřnictví, všichni si ho jistě spojí s ženským pokolením. Jsou to především dámy, které náležitě dbají o svůj outfit a snaží se za všech okolností vypadat co možná nejlépe. Nutno však podotknout, že v posledních letech po tom mimo jiné touží také muži. I ti si chtějí dopřávat maximální péče, která se týká nejenom vlasů, ale i vousů. Právě proto se mezi muži dostává do popředí pánské kadeřnictví.

Co všechno dokáže nabídnout pánské holičství?

Pánské kadeřnictví nabízí v podstatě obdobné služby, jako dámské kadeřnictví, jen se týkají mužů. To znamená, zastřižení kštice a vousů. V dnešní době se však nemusíte spoléhat pouze na základní služby, jak by si mohl kdekdo myslet. Pánské holičství, to je tak trochu svatý stánek nabývají nejrůznějších podob.

Současné služby jsou v tomto směru opravdu bohaté a pokrývají potřeby zákazníka od A až do Z. Když do takového pánského kadeřnictví vyrazíte na úpravu vlasů i vousů, čeká vás maximální servis. Vše pochopitelně začíná napářkou. Už to je samo o sobě relaxační procedura, během níž se odstartuje odpočinková seance.

Na přetřes se pochopitelně dostane holení vousů. To je pro mnohé muže určitým rituálem a v kvalitním pánském kadeřnictví tomu nebude jinak. Ať už to bude oholení břitvou do hladka nebo úprava plnovousu. Nakonec nebude chybět ani prostor pro vytvoření nového elegantního sestřihu. Vybírat byste si měli takové holičství, kde vám dokáží poradit i s přihlédnutím k vašemu outfitu, tvaru obličeje a hlavy. Zkrátka profesionální přístup se vším všudy.

barbers wife

Najděte si své oblíbené pánské kadeřnictví

Jestliže ve vás výše uvedené řádky evokují pohádku, potom neváhejte a proměňte ji ve skutečnost. Vyberte si na trhu pánské kadeřnictví, kde oceníte právě zmiňovaný osobní přístup, profesionální práci a velice příjemné prostředí, v němž se budete cítit jako doma. Ano, i takové detaily dělají pánské holičství pánským holičstvím. Místo, kde se budete moci usadit do pohodlného holičského křesla, zavřete oči a necháte se hýčkat. V opravdovém pánském kadeřnictví si samozřejmě užijete i doplňkové služby v podání nealkoholického nápoje, piva, nebo dokonce whisky. Pak se budete cítit jako skuteční muži.

Přesně tohle byste měli hledat, pokud chcete dokonalý sestřih a také prvotřídní úpravu vousů. Když se budete pohybovat po hlavním městě Praze, tak pro vás máme vhodný tip. Kadeřnictví a pánské holičství, které se pyšní letitými zkušenostmi a vším výše popisovaným. Proškolený personál, používání kvalitní kosmetiky a možnost zvolit si svého oblíbeného barbera. Přesně takové je pánské holičství Barber´s Wife, kde si na své přijde opravdu kdokoliv. Postarejte se o to, že se pro vás návštěva pánského kadeřnictví stane skutečným zážitkem.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*