de de de


Novinky:
Home » Sport » Kompletní vybavení pro hokejisty
Kompletní vybavení pro hokejisty

Kompletní vybavení pro hokejisty

Hrajete rekreačně nebo závodně hokej? Pořiďte si na jednom místě hokejové vybavení od helmy až po brusle tak, abyste se hraní mohli věnovat naplno.

Kompletní výbava pro hokejisty

Vyberte si kompletní hokejovou výstroj předních značek za příznivé ceny. Oblékněte se od hlavy až po paty a vyrazte na led v novém stylu. V nabídce seženete i spoustu dalších doplňků a pomůcek pro vaše tréninky.

Hokejové vybavení pro malé i velké hokejisty

U nás na jednom místě seženete hokejové vybavení pro různé věkové kategorie. Ať už se chystáte na trénink nebo je před vámi profesionální zápas, chce to kvalitní a pohodlnou výstroj, bez které se zkrátka neobejdete.

HELMA JAKO DŮLEŽITÁ SOUČÁST VÝSTROJE

Jednou z nejdůležitějších součástí výstroje je beze sporu helma. Ta ochrání citlivé partie před nárazy a poraněním. Pořiďte si některou z helem známých značek Bauer nebo CCM. Jsou vyrobeny ze skořepiny z odolného plastu. Poskytují vysoký stupeň ochrany. Vycpávky vám zajistí maximální komfort při jakémkoliv pohybu. Podle potřeby si můžete upravovat u helmy její velikost.

HOKEJOVÉ RUKAVICE PRO OCHRANU RUKOU

Kromě hlavy je důležitá ochrana i rukou. Hokejové rukavice u nás pořídíte pro rekreační i profesionální hokejisty. Pro lepší manipulaci s hokejkou oceníte tvarovanou palcovou část u rukavice. Zajistí vám také pohodlí během jakéhokoliv pohybu.

HOKEJOVÁ BRANKÁŘSKÁ MASKA

Chystáte se do brány? Pak to chce zvýšit stupeň ochrany. Ve vaší výbavě tak nesmí chybět hokejová brankářská maska některé z oblíbených značek jako je Bauer, Reebok nebo CCM. Brankářská helma je vybavena mřížkou pro zajištění maximální ochrany hokejisty v bráně.

DOPLŇKY NA LED

Pořiďte si i některé další doplňky pro hokejisty, které vám zpříjemní hokejové zápasy. Vhod vám přijdou chrániče zubů nebo hřejivé nákrčníky. Nezapomeňte ani na dodržování pitného režimu, který vám budou připomínat sportovní láhve na pití.

Užijte si hru na maximum s hokejovou výstrojí a doplňky oblíbených značek a střílejte jeden gól za druhým.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu