de de de


Novinky:

Jaká jsou kina v Praze?

Kino je zdrojem filmových představení, která si dopřáváme již desítky dlouhých let. Je však pravdou, že od původního biografu tyto multimediální komplexy ušly poměrně dlouhou cestu a staví před zákazníka zcela jinou a daleko unikátnější podívanou.

Bydlíte-li v Praze nebo v jejím okolí, pak si buďte jisti, že z pohledu pražských kin máte na výběr. Jejich počet s maximální určitostí překračuje číslo deset. Vyrazit můžete nejenom do menších a postarších budov, ale především do objektů plně vybavených novou technikou.

Nejoblíbenější kina v Praze

Jestliže vás zajímá program kin Praha, přinášíme vám malou ochutnávku míst, kam se můžete vydat. V mnohých případech jde o multimediální prostory, v rámci nichž nechybí nejenom velká a široká projekce v prvotřídní kvalitě, ale také znamenitý prostorový zvuk. Vedle klasických filmů se máte možnost těšit i na ty 3D, s nimiž prožijete filmový zážitek na podstatně vyšší úrovni.

  • Kino Lucerna – více informací o aktuálním programu naleznete zde
  • Kino Světozor – více informací o aktuálním programu naleznete zde
  • Cinema City Atrium Flora – více informací o aktuálním programu naleznete zde
  • Kino Aero – více informací o aktuálním programu naleznete zde
  • Kino Pilotů – více informací o aktuálním programu naleznete zde
  • CineStar Praha Anděl – více informací o aktuálním programu naleznete zde
  • Modřanský Biograf – více informací o aktuálním programu naleznete zde

Úroveň pražských kin je na vzestupu

Ano, v dnešní době máte možnost vyrazit do kina, kde na vás dýchne kouzlo historie a pachuť dávné doby. Vybírat si ale můžete také z kin, v jejichž případě dosahuje novodobá filmografie zcela jiných forem. Program kin takového typu naleznete o několik řádků výše.

Typickým příkladem jsou kina CineStar a jim přidružené, kde na vás čeká pohodlné křeslo s velkou sedací plochou, v němž se můžete uvelebit, jako ve svém obývacím pokoji. Tím to ale nekončí. Sebou do sálu si obvykle můžete zakoupit ještě nápoje libovolného typu, včetně typického kinematografického občerstvení. Takže popkorn a jemu podobné pochutiny. Pak vám již nic nebrání v tom, vychutnat si onen nezapomenutelný filmový zážitek.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: BrianHolm).

Ohodnoťte článek

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*