de de de


Novinky:

Letecké zážitky po celém území ČR

Chtěli byste prožít něco nezapomenutelného a jedinečného? Zároveň toužíte po jisté dávce adrenalinu a dobrodružství? Potom se zaměřte na zážitky vévodící této době. Ty můžete prožívat v podstatě kdekoliv. Jestliže vás to však táhne spíše k nebi, máme pro vás praktický tip.

Co byste řekli na lety balónem nebo vyhlídkové lety napříč ČR? To vše realizované na patnácti letištích po celém území České republiky, takže na dosah každého? Ano, přesně tohle je nyní za skvělou cenu a prožít něco, na co budete ještě hodně dlouhou dobu vzpomínat.

Je libo let nebo seskok padákem?

V okamžiku, kdy v tomto směru vsadíte na skutečné profesionály, dostane se vám nejenom komplexních služeb a vysoké bezpečnosti. Bude to také velký výběr zážitků na toto téma. To znamená, že nemusíte pilotovat pouze opravdové letadlo či se oddávat poklidnému letu balónem. Vsaďte i na seskoky padákem, které jsou realizovány v překrásných oblastech ČR, takže vše bude probíhat v kombinaci s unikátním výhledem.

V tomto případě se určitě nebojte, že byste museli skákat sami. To v žádném případě. Dnes jednoznačně vedou tandemové seskoky. To znamená takové, kdy jste připevněni k instruktorovi, jenž vše potřebné dělá za vás. Vy si jen vychutnejte překrásný adrenalinový zážitek a volný pád.

Letecké zážitky pro každého

A pokud by se vám něco podobného zalíbilo, můžete to nabídnout i svým přátelům, známým a rodinným příslušníkům. Třeba ve formě originálního dárku. V okamžiku, kdy vsadíte na specialisty z oboru,  nemusíte se omezovat. Letecké zážitky jsou prováděny v letadlech, balonech, simulátorech, ve vrtulníku, ale také s padákem na zádech. Meze se v tomto směru rozhodně nekladou a na své si přijde doopravdy každý.

Podlehněte kouzlu leteckých zážitků a vězte, že létání si plně zamilujete během velice krátkého okamžiku. O tom se přesvědčte sami.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*