de de de


Novinky:

Mějte svého mazlíčka neustále u sebe

Váš oblíbený pejsek či jiný domácí mazlíček je němý přítel, kterého chce mít většina páníčků neustále u sebe. Bohužel to však většinou není možné. Díky tomu, že musíme chodit do práce, nemůžeme s našimi miláčky trávit tolik času, kolik bychom chtěli a kolik by si tito naši věrní společníci zasloužili. 3D odlitek tlapky je skvělým způsobem, jak si můžete vašeho mazlíčka neustále připomínat, a mít jej tak symbolicky neustále u sebe.

3D odlitek tlapky je stále populárnější

Vytvořit 3D odlitek psí či kočičí tlapky je stále populárnějším způsobem, jak vytvořit památku na vašeho mazlíčka. S pomocí speciální hmoty můžete vytvořit naprosto přesnou formu, do které nalejete odlévací hmotu, která vytvoří věrný a detailní odlitek tlapky. Výsledný výrobek můžete umístit do rámečku, postavit na podstavec nebo jej zakomponovat do jiné dekorace. 3D odlitek si můžete umístit v práci, kde vám bude vašeho mazlíčka připomínat ve chvílích, kdy zrovna nemůžete být spolu.

vyrp11 12kolaz z barev

K vytvoření věrného odlitku používejte kvalitní odlévací sady

Na internetu je k dispozici mnoho typů odlévacích hmot od různých, převážně východoasijských výrobců. Bohužel však nejde říci, že by všechny sady k výrobě 3D odlitků byly stejně kvalitní. Pokud chcete, aby 3D odlitek tlapky byl skutečně věrný, je potřeba použít skutečně kvalitní odlévací sadu, která je schopná zachytit i ty nejmenší detaily. Kvalitní a zdravotně nezávadné sady pro výrobu 3D odlitků dodává například český výrobce, kterého naleznete na adrese https://www.vzpominkovyodlitek.cz/, kde si můžete jejich výrobky také zakoupit. Sady jsou zhotoveny z hypoalergenního materiálu, který se používá i v medicíně a má všechny potřebné zdravotní atesty. Vyhnete se tak nejen zdravotním rizikům, ale zajistíte si naprosto věrný a detailní 3D odlitek, který vám bude vašeho miláčka neustále připomínat.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*