de de de


Novinky:
Home » Bydlení » Dokonalé stylové vychytávky pro dětský pokojíček

Dokonalé stylové vychytávky pro dětský pokojíček

Přivítali jste nového člena vaší rodiny, nebo zařizujete pokoj pro teenagera? Podívejte se na stylové vychytávky, které parádně vyladí dojem, který nový prostor zanechá. Jdeme na to!

Nápaditosti se meze nekladou

Cítíte se svázáni konvencemi nebo názory vašich předků na to, jak by měla konečná podoba pokoje vypadat? Zapomeňte na úzkoprsé pohledy vašich známých a navrhněte si prostor přesně podle svých představ. Když je dítě větší, samozřejmě budete plnit jeho sny. Nedovolte, aby vám kdokoliv do vaší práce mluvil. Když budete chtít do pokoje umístit rozkládací křeslo, tak to uděláte. Je to na vás.

Vestavná skříň pro vše potřebné

Máte v plánu dítěti pořídit ideální úložný prostor? Zkuste vestavěnou skříň. Když si ji necháte vyrobit přímo na míru, vyplní beze zbytku celý prostor, který jste si k tomu určili. Doladit design nábytku vám pomohou nábytkové úchytky. S těmi se vám podaří nábytek sladit s celkovou koncepcí prostoru.

Hygge styl do pokojíčku pro miminko

Přemýšlíte, jak celkově pojmout styl dětského pokojíčku pro vaše miminko? Podívejte se na inspirační fotografie hygge stylu. Prostor plný klidných barev a přírodních materiálů působí doslova jako pohlazení pro duši.

children girls

Co milují teenageři

Sedací vaky představují naprostou bombu, pokud chcete udělat svému odrůstajícímu potomkovi radost. Jsou nejen pohodlné, ale i praktické a nabízejí nové místo, kde může dítě relaxovat, nebo si číst.

Vlastní prostor pro umění

Podoba zdí je snad to nejdůležitější, na co se dítě při usínání dívá. Jsou zdi holé a není na nich ani špetka nápadu? Vsaďte na výtvarné umění. Již v batolecím věku dopřejte dítěti dostatek prostoru pro sebevyjádření. Dopřejte mu, aby provedlo otisky svých rukou na papír pomocí prstových barev. Výsledek hrdě vystavte v pokojíčku. Větší děti využijí tutoriály na internetu.

Dopřejte vašemu dítěti osobitý pokojíček, který bude královstvím, do kterého se vždy rádo vrátí.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*