de de de


Novinky:

Moruše má na lidský organismus blahodárný vliv

Bohužel, v našich končinách je morušovník nedoceněná rostlina, přestože jeho plody se používají v tradiční čínské medicíně po tisíciletí. Už staří Číňané věděli o léčebných účincích moruše a jejích výhodách. Dokonce se setkáte s názory, že plody morušovníku patří mezi superpotraviny. Jak to tedy je? To vše si ukážeme v tomto článku.

Morušovník má sladké plody, které vám zachutnají i v sušené formě. Setkáte se s morušemi bílými, černými, ale třeba i převislými. Stromy mají sice rády teplejší podnebí, nicméně jsou houževnaté a dokážou se regenerovat, a tím pádem bez problémů zvládají i nízké teploty v mírném podnebí. Morušovník si tak můžete nasadit klidně i na zahradu.

naturvita banner biosil

Účinky moruše

V tradiční čínské medicíně má moruše velký význam. Šťáva je oblíbená pro antibakteriální a močopudné účinky. Z vašeho těla dokáže odplavit hleny, stejně tak zmírňuje bolest v krku a snižuje horečky. Pozitivní vliv má na krevní tlak a záněty žaludku. Doplňky stravy z moruše se doporučují i diabetikům, neboť zpomalují vstřebávání sacharidů.

Z moruše se vyrábí přírodní produkty na zácpu. Pravidelná konzumace tohoto sladkého ovoce vám zajistí optimální hladinu červených krvinek, což ocení zejména lidé trpící chudokrevností. V neposlední řadě předcházíte cévním onemocněním.

Doplněk stravy Moruše Plus

Jestliže hledáte vitamíny a minerály ve formě potravinového doplňku, určitě se zaměřte na produkt zvaný Moruše Plus. Kromě výše uvedených účinků vám pomůže dosáhnout klidného spánku. V noci si dokonale odpočinete a budete připraveni na následující den. V uvedeném preparátu je také třeba vinná réva udržující normální činnost cévní soustavy a srdce.

Hledáte doplňky stravy na krásu a zdraví? Výhodně nakupujte na internetovém obchodu Gigalekarna.cz, kde na vás čeká pestré produktové portfolio. Potěší vás i cenová politika e-shopu.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*