de de de


Novinky:

Mytí vlasů šamponem je jen první krok ke zdravým vlasům. Jaké jsou další kroky?

I když své vlasy dnes a denně vyčerpáváme, jen málokdo si uvědomuje, že je nutné jim dopřát péči a regeneraci. I když drtivá většina lidí (tedy konkrétně ženy) každý den své vlasy žehlí nebo foukají fénem, jen minimální procento z nich po práci přijde domů a na vlasy nanese vlasovou masku, která vlasy oživí, zpevní a zesílí. Jelikož zanedbáváme vlasovou péči, nemůžeme se divit tomu, že vlasy vypadávají, že se tvoří lupy a že vypadají jako bez života. Péče však spočívá jen v každodenním umýváním, k čemuž ale nestačí jen šampony, ale také balzámy a kondicionéry.

Umývání vlasů pomocí šamponu je důležité. Jenže není to jediný krok, po kterém ihned dosáhnete krásných, svěžích vlasů. Je to jen jeden z mnoha kroků, které dokážou vlasy oživit a posilnit. Následovat by mělo nanesení zmiňovaného kondicionéru, případně balzámu – vlasy najednou budou vypadat mnohem jinak a lépe, věřte tomu.

zdroj obrázku: pixabay.com

Proč je důležité využívat kondicionéry a balzámy na vlasy?

Šampon jako takový primárně zbavuje vlasy mastnoty. Jenže to je asi tak všechno. Nutné je nanést kondicionér nebo balzám na vlasy, který na vlasech nechá ochrannou vrstvu, mimo jiné také regenerační vrstvu. Jen tak vlasy budou úspěšně čelit vnějším vlivům nebo každodenní úpravě s pomocí horkého vzduchu putujícího z fénů, kulmy nebo žehličky na vlasy.

Doplňkovou péči po umytí vlasů klasickým šamponem potřebují vlasy všechny. Nezáleží na tom, jestli jsou vlasy blond, hnědé nebo černé, jestli jsou suché nebo melírované či barvené.

Vybírejte z nejkvalitnějších značek

Taktéž je nutné volit takové produkty, které jsou kvalitní. Sice je to investice, ale rozhodně se vyplatí. Mezi nejlepší a nejkvalitnější značky, jež doporučují přadní čeští i zahraniční kadeřníci, patří jednoznačně oblíbený OLAPLEX®, dále také značka Wella Professionnals nebo L’Oréal Professionnel.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*