de de de


Novinky:

Zastavte auto a získejte výhodnou půjčku

Potřebujete peníze pro řešení neblahé životní situace nebo vám jen schází několik desítek tisíc pro nákup nové věci? Ať už jde o jakýkoliv případ, může vám k penězům dopomoci profesionální autozastavárna. Zákazníky prověřený subjekt, jehož působnost je po celém území České republiky. Novodobý a bezpečný způsob, jak se co nejrychleji dopracovat k tíženým financím.

Autozastavárna Praha poskytuje komplexní služby, které vás oprostí od jakékoliv administrativně náročné činnosti. Navíc zastavit můžete vozy libovolného typu. Od osobních automobilů, přes obytné karavany, až po motocykly nebo stavební stroje.

Jak funguje zastavárna aut?

Navštívíte-li internetový portál www.dozastavy.cz, velice brzy se přesvědčíte o jednoduchosti tohoto kroku. Poté, co se ozvete zaměstnancům společnosti, dojde k bezplatnému ocenění vašeho vozidla. Následuje odstavení na hlídané parkoviště a vyplacení požadované finanční sumy.

Zastavárna aut Praha dbá na diskrétní a férové jednání. Vyžadováno není ani přespříliš dokumentů. Mezi ty, které je třeba předložit, patří určitě občanský průkaz, velký a malý techničák, doklad o vlastnickém právu k vozu a samozřejmě klíčky, včetně servisní knížky a zelené karty.

Výhodná půjčka oproti zástavě automobilu je realizována obratem a vy máte možnost nakládat s dodanými penězi dle vlastního úmyslu.

Zastavárna s nízkou úrokovou sazbou

Jestliže si myslíte, že autozastavárna Praha vám nabídne vysoké úroky z vypůjčené finanční sumy, potom jste značně na omylu. Velikost úroku započíná na 1 % a jde o velice individuální věc. Navíc máte jedinečnou příležitost, získat až 85 % hodnoty zastavěného vozu.

Oslovte v tomto směru profesionály na slovo vzaté, mezi něž patří právě zastavárna Praha, jež má dveře otevřené nejenom pro fyzické osoby, ale také podnikatelské subjekty. Využijte portál www.dozastavy.cz nebo telefonní číslo 792 200 200.

Zastavte auto a získejte výhodnou půjčku
Ohodnoťte článek