de de de


Novinky:

Jak naplánovat výlet v Česku

Už dávno jsou pryč časy, kdy se výlet nebo dovolená plánovala pouze pomocí knižních průvodců a turistické mapy. V dnešní době, kdy na internetu najdeme už opravdu všechno, tipy na výlet v ČR nejsou žádnou výjimkou. Webů s turistickými atrakcemi v České republice je mnoho a vede jim státní projekt kudyznudy.cz, s bohatým rozpočtem a nespočtem různých turistických atrakcí. Ostatní, různé menší portály mají často i 10-letou historii bohužel od svého založení se vůbec nezměnily a jejich dnešní podoba již neodpovídá dnešní době moderních technologií a smartphonů. Vypadají jako z dob internetového středověku a častokrát také obsahuje obrovské množství nezaujímavých, nudných nebo dokonce i neaktuálních tipů na výlet.

hrad Trosky, autor foto: Zdeněk Fiedler, zdroj: wikipedia.org

Portál navylet.cz jde na to z odlišným přístupem. Mezi turistickými atrakcemi jsou zařazeny pouze atraktivní tipy na výlet, ze kterých si vybere opravdu každý – rodiny z dětmi i zkušení turisté. Muzeum knoflíků v Horní Dolní tedy na webu navylet.cz rozhodně nehledejte. Stránky mají příjemný design v uklidňující zelené barvě a intuitivní vyhledávání umožňuje vyselektovat si atrakce podle lokality a typu, který nás zajímá.

Málokdy potřebujeme vyhledat všechny hrady a zámky v Česku (i když i takovou možnost navylet.cz nabízí). Při plánování víkendu nebo dovolené většinou vyhledáváme tipy na výlet ve specifické lokalitě. Zadáváme proto do vyhledávání “Krkonoše” a navýlet.cz nabídne desítky tipů kam na výlet v Krkonoších. Zajímá Vás historie? Žádný problém, stačí kliknout na požadovaný typ atrakce, případně upřesnit okres nebo obec a stránka rázem nabídne tipy na hrady a zámky Znojmo.


Při každé turistické atrakci je stručný popis, fotografie a praktické informace, které nás nejvíce zajímají – jak se tam dostaneme, otevírací doba a ceník. Žádné dvoustránkové eseje s daty, kdy se hrad stal národní kulturní památkou a podobně. Pouze pár zajímavností a praktické informace, se kterými si pohodlně naplánujeto to, na co se nejvíce těšíte – na Váš výlet.

Pokud tedy budete příště plánovat kam o víkendu, zkuste kliknout a naplánujte si Váš výlet na NaVylet.cz.

Jak naplánovat výlet v Česku
5 (100%) 6 votes
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*