de de de


Novinky:

5 důvodů, proč by se o vaše objekty měli starat profesionálové

Vlastníte panelový či bytový dům, případně firemní areál? Pokud ano, zcela jistě jste si vědomi nezbytnosti úklidu interiéru i exteriéru. Řešit jej vlastními silami není zrovna optimální záležitostí, ač se najde spousta majitelů objektů, kteří by s tímto názorem nesouhlasili. Ať už patříte mezi jakékoli lidi, rozhodně se začtěte do následujících řádků. Prozradíme vám totiž celkem 5 důvodů, proč se vyplatí vsadit na profesionály v oboru.

1. Jsou maximálně spolehliví

Zvolíte-li správnou firmu, můžete si být jistí, že specialisti zvládnou svoji práci přesně podle daných norem. Ostatně profesionálové, jako je například Hondl Global Services, jsou certifikování dle různých norem a prochází mnoha audity. Na mysli máme třeba ISO 9001, ISO 14001 či ISO 27001 nebo OHSAS 18001. Úklid je tak precizní a rychlý.

2. Ušetříte čas i peníze

Víte, jak dlouho bude vašim zaměstnancům trvat, než provedou komplexní úklid celého areálu, případně bytového domu? Klidně i několik dní či týdnů. Profesionálové disponující správnou technikou to jsou schopni zvládnout v řádu hodin. Stejně tak ušetříte i peníze. Platit vlastní zaměstnance za několik dní je vcelku nákladné. Navíc je mnohdy potřebujete pro řešení jiných činností.

3. Nemusíte se obávat o bezpečnost svých zaměstnanců

Bezpečnost práce musí být pro každého zaměstnavatele samozřejmostí. Dodržování jejích norem není někdy vůbec jednoduché. Typické jsou třeba úklidové práce ve výškách. Často se setkáme s neprofesionálními uklízečkami, které si vezmou stůl, na něj dají židli a poté umývají okna. Toto u specialistů nehrozí.

4. Postarají se o komplexní úklid

Úklidové práce musí proběhnout se vším všudy. Pojímá mimo jiné činnosti, mezi které patří sečení trávy, úprava záhonů a pravidelná výměna hygienických potřeb na toaletách.

5. Nabídnou zpravidla i další služby

Často s údržbou areálu souvisí i spousta dalších důležitých činností. Typickým příkladem budiž ostraha objektů. Jmenovat bychom mohli logistické služby anebo deratizaci.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*