de de de


Novinky:

5 důvodů, proč by se o vaše objekty měli starat profesionálové

Vlastníte panelový či bytový dům, případně firemní areál? Pokud ano, zcela jistě jste si vědomi nezbytnosti úklidu interiéru i exteriéru. Řešit jej vlastními silami není zrovna optimální záležitostí, ač se najde spousta majitelů objektů, kteří by s tímto názorem nesouhlasili. Ať už patříte mezi jakékoli lidi, rozhodně se začtěte do následujících řádků. Prozradíme vám totiž celkem 5 důvodů, proč se vyplatí vsadit na profesionály v oboru.

1. Jsou maximálně spolehliví

Zvolíte-li správnou firmu, můžete si být jistí, že specialisti zvládnou svoji práci přesně podle daných norem. Ostatně profesionálové, jako je například Hondl Global Services, jsou certifikování dle různých norem a prochází mnoha audity. Na mysli máme třeba ISO 9001, ISO 14001 či ISO 27001 nebo OHSAS 18001. Úklid je tak precizní a rychlý.

2. Ušetříte čas i peníze

Víte, jak dlouho bude vašim zaměstnancům trvat, než provedou komplexní úklid celého areálu, případně bytového domu? Klidně i několik dní či týdnů. Profesionálové disponující správnou technikou to jsou schopni zvládnout v řádu hodin. Stejně tak ušetříte i peníze. Platit vlastní zaměstnance za několik dní je vcelku nákladné. Navíc je mnohdy potřebujete pro řešení jiných činností.

3. Nemusíte se obávat o bezpečnost svých zaměstnanců

Bezpečnost práce musí být pro každého zaměstnavatele samozřejmostí. Dodržování jejích norem není někdy vůbec jednoduché. Typické jsou třeba úklidové práce ve výškách. Často se setkáme s neprofesionálními uklízečkami, které si vezmou stůl, na něj dají židli a poté umývají okna. Toto u specialistů nehrozí.

4. Postarají se o komplexní úklid

Úklidové práce musí proběhnout se vším všudy. Pojímá mimo jiné činnosti, mezi které patří sečení trávy, úprava záhonů a pravidelná výměna hygienických potřeb na toaletách.

5. Nabídnou zpravidla i další služby

Často s údržbou areálu souvisí i spousta dalších důležitých činností. Typickým příkladem budiž ostraha objektů. Jmenovat bychom mohli logistické služby anebo deratizaci.

5 důvodů, proč by se o vaše objekty měli starat profesionálové
Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*