de de de


Novinky:

Z úspěšného hokejisty investiční konzultant DRFG Davida Rusňáka

Životní příběh Jana Kruliše by vydal na román. Během profesionální hokejové kariéry se mu podařilo to, o čem jiní mohli jen snít. Hrál v extralize a nastupoval také za reprezentaci. V nejvyšší soutěži nejvíce času strávil v obraně Poldi Kladno, ale oblékal například také dres Komety Brno. Dnes je jeho týmem investiční skupina DRFG Davida Rusňáka a jeho klienti, kterým radí v oblasti investic.

Kruliš je dodnes jedním z nejtrestanějších hráčů v historii české extraligy, při osobním setkání ale působí velmi milým a vyrovnaným dojmem. Začínal v době zlaté éry kladenského hokeje, kdy s ním hráli hokejisté jako byl Patera, Eliáš, Židlický, Kaberle, Plekanec a samozřejmě také Jaromír Jágr, tedy hráči, které bez diskuzí dnes znají fanoušci po celém světě. Kruliš v extralize odehrál téměř šest set zápasů, v nichž zaznamenal 259 kanadských bodů.

Dnes nabízí sportovcům fondy a dluhopisy DRFG

Hokejem se živil od svých osmnácti letech, v roce 2007 ale pověsil brusle na hřebík a místo hokeje se zaměřil na novou kariéru ve světě financí. Po mnoha zkušenostech například v makléřských společnostech, přišla nabídka od DRFG. Kruliš ve skupině sestavil tým investičních konzultantů a díky DRFG se navíc opět vrátil ke sportu. Už ne jako hráč, ale jako investiční konzultant profesionálních sportovců.

Řada profesionálních sportovců se totiž podle statistik po konci kariéry potýká s finančními potížemi a dluhy. Podle Kruliše se to týká zejména fotbalistů a hokejistů, kteří žijí v bublině a po konci kariéry z ní nedokáží vystoupit. Mnozí z nich uvěřili podvodníkům a investovali do různých letadel, a nakonec skončili bez peněz. Honza jim díky svým zkušenostem radí, jak peníze správně investovat. Vysvětluje jim, že i přes pochvalné recenze 20% investice nejsou příliš reálné, ale že stačí 5% a po skončení kariéry budou mít vystaráno.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*