de de de


Novinky:

Pořiďte si na zahradu vlastní bazén, o kterém jste snili

V letních horkách není nic příjemnějšího, než se zchladit ve vodě. O to lepší je to zážitek, když nemusíte chodit na plavecký stadion či k řece a máte bazén přímo doma. Jen co přijdete z práce, můžete se dojít vykoupat. V současné době se jedná o trend, který si díky kvalitnímu provedení specializovaných výrobců a přesto výhodné ceně pořizuje čím dál více lidí.

Jak vybrat ten správný?

V nabídce obchodů je opravdu velké množství různých druhů bazénů. Pokud se rozhodnete pro jeho pořízení, je dobré zvolit kvalitní typ, který vám vydrží mnoho let a nebude nutné každou chvíli investovat do jeho dalšího upravování nebo oprav. Tato investice se do budoucna vyplatí. Kvalitní bazény v sobě mívají i doplněk pro zachycení vody, která by přetekla, a zároveň ji čistí. Mezi takové patří například přelivové bazény, které udrží hladinu vody efektivně v rovině se zemí a díky přelivovému žlabu ji skvěle filtrují. Skimmerové bazény, jež obsahuji tzv. skimmer, což je otvor, do kterého voda odtéká k filtru a poté se vrací pomocí trysek čistá do bazénu. Obě tyto varianty se vyznačují dlouhou životností a usnadní vám práci s čištěním i s údržbou.

přelivový bazén

Doplňky, které určitě oceníte

Při výstavě si můžete bazén přizpůsobit naprosto dle svých představ. To se netýká jen volby rozměrů nádrže a udržovacích prostředků, jako jsou filtry nebo třeba vodní vysavače. Nainstalovat lze i další bazénové příslušenství, které bude praktické a pro koupání zábavné. Pro noční návštěvu bazénu určitě oceníte osvětlení. Děti i dospělé velice baví trysky i bazénový protiproud. Mezi používaný a vítaný doplněk patří také zastřešení. To dokáže váš bazén uchránit před velkým množstvím nečistot, jakými jsou například podzimní padající listy, a zároveň prodloužit koupací sezónu. Díky uzavřenému zastřešení přes jaro a přes podzim se voda a vzduch bez jakýchkoliv nákladů ohřívají a vytvoří ideální prostředí pro koupání, i když je venku zima. Na léto můžete zastřešení lehce stáhnout.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*