de de de


Novinky:

Kalhotky s vysokým pasem

Dámské spodní prádlo by mělo být pohodlné a zvýraznit ženskost. Ještě dávno předtím, než byly moderní různé střihy dámského spodního prádla, tak ženy nosili výhradně kalhotky s vysokým pasem. Od té doby se vysoký pás objevuje na různém druhu oblečení, ať už jde o sukně, kalhoty nebo džíny. Dnes najdete kalhotky s vysokým pasem již v různých podobách, které mají zajímavé detaily nebo střih.

Jak působí trend vysokého pásu?

Na první pohled byste si mohli pomyslet, že vypadají jako plavky s vysokým pasem, ale kalhotky vám nabízejí široké spektrum výběru. Kalhotky s vysokým pasem působí lichotivě, protože zpevňují a zakrývají břicho. Pro někoho mohou být kalhotky s vysokým pasem spíše retro kouskem, ale pro jiné ženy jsou neodmyslitelnou součástí spodního prádla.

patrick kool ceZxmL c unsplash

Proč nosit spodní prádlo s vysokým pasem?

Spodní prádlo s vysokým pasem je univerzálním kouskem, který sluší každé ženě. Kalhotky s vysokým pasem jim dodávají pocit svobody a žádné omezení pro určitý typ ženské postavy. Ocení je však ženy, které mají plnější tvary, protože kalhotky jim zakryjí nedostatky. Vypadají přitažlivě a lichotí ženské postavě, protože obepnou siluetu. I pod oblečením jsou pohodlné a příjemné na nošení, protože díky vysokému pásu budou dobře sedět i pod nějakým těsnými nebo upnutými kalhotami.

Kdy je vhodné nosit spodní prádlo s vysokým pasem?

Pokud preferujete nošení kalhot s vysokým pasem, tak si určitě oblíbíte kalhotky s vysokým pasem. Při výběru spodního prádla nezapomínejte také na kvalitní materiál, který zaručí pohodlí během celého dne. Ideální je spodní prádlo z bavlny nebo saténu. Určitě nevybírejte materiály jako je polyester, které nejsou pohodlné na celodenní nošení. Pro větší pohodlí je ideálně bavlněné bezešvé spodní prádlo. Večer můžete sáhnout i po kalhotkách s detailní krajkou, které můžete sladit s podprsenkou. Díky kalhotkám s vysokým pasem se budete cítit komfortně během celého dne nebo i večer během spaní. Navíc si můžete koupit nějaký trendy komplet spolu se stejnou podprsenkou.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*