de de de


Novinky:

Vybíráme dřezové baterie do domácnosti

Dřezové vodovodní baterie – to je nedílná součást kuchyní. Jedná se o jeden ze základních prvků kuchyně, ovšem i ten podléhá módním trendům. Díky tomu, že i dřezová baterie podléhá módním trendům, se lidé dívají spíše na design a na cenu jako takovou. Jenže při výběru by měli brát v potaz daleko více kritérií. Měli by myslet například na odolnost povrchu, na ovládání baterie, na její životnost nebo také na umístění baterie či celkový uživatelský komfort. Abyste do své kuchyně nepřinesli baterii, se kterou byste posléze nebyli spokojení, poradíme vám s tím.

V současné době je nabídka dřezových baterií na trhu opravdu velká a široká. Pro někoho tedy může být výběr baterie složitým úkolem. Proto jsme se rozhodli pomoct a poradit.

Pákové nebo kohoutkové baterie?

Mnozí lidé nechtějí investovat do jiných než do pákových nebo kohoutkových baterií. Tím pádem však vzniká dilema, a sice investovat do pákových nebo do kohoutkových baterií? Odborníci doporučují pákové baterie, a to hlavně proto, že jsou ekonomičtější. Jejich hlavní vlastností je skvělá těsnost, také jsou jednodušší na ovládání. Nastavit teplotu lze snadno s větší citlivostí. Pokud tedy nechcete zbytečně plýtvat vodou, doporučujeme investovat právě do pákových baterií.

Nad kohoutkovými bateriemi však nemávněte rukou! Hodí se třeba do koupelen do van.

Termostatické baterie jsou úspornější

Pokud toužíte po velké úspoře vody, doporučujeme investovat do termostatických dřezových baterií. Jejich hlavní vlastností a předností je to, že umožňují udržovat nastavenou teplotu nezávisle na tom, jakou má voda teplotu v potrubí. Pokud si zakoupíte termostatickou baterii do kuchyně, nebudete tedy dlouze čekat na to, až konečně poteče teplá voda.

Stojánkové baterie jsou starou známou klasikou

Pokud chcete investovat do staré známé klasiky, doporučujeme investovat do stojánkových baterií, které jsou dnes opravdu nejpopulárnější a nachází se v nejvíce domácnostech. Jelikož jsou tak populární, výrobci kladou důraz na jejich kvalitu a funkčnost. Montují se vždy přímo, a to buď na kuchyňskou linku, nebo případně na kuchyňský dřez.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*