de de de


Novinky:

Aktuálně nejatraktivnější franšízy na trhu. Jaké to jsou?

Přemýšlíte nad tím, že začnete podnikat? Proč podnikat od začátku, když můžete využít takzvanou franšízu? Franšízové podnikání je v současné době nadmíru atraktivní, vždyť je to synonymum náskoku do rozjetého vlaku. Pokud nechcete začínat v podnikatelském světě od začátku a riskovat tak případný brzký krach společnosti, můžete to zkusit tak, že si odkoupíte licenční smlouvu a otevřete si pobočku značky, která na trhu má své místo a která je na trhu zaběhnutá. Riziko krachu je zde nižší, navíc cestičku už máte hezky vyšlapanou. Proč nad franšízou tedy váhat?

Jak jsme zmínili, franchising je způsob podnikání založený na licenčních smlouvách. Odkupem licenční smlouvy získáte jakési povolení otevřít si pobočku už fungující a zaběhnuté společnosti, která už má svou klientelu i místo na trhu.

To nejtěžší na tomto podnikání je vybrat si franšízu, se kterou budete podnikat. Volte vždy takovou, která má potenciál a která se dlouhou dobu potácí jen v zelených číslech. Nezachraňujte žádnou společnost, takové risky se nevyplácí.

Abyste se nemuseli dlouho brodit seznamem franšíz, vybrali jsme dvě, které jsou aktuálně nejatraktivnější na trhu.

Extéria Market

První takovou franšízou je franšíza Extéria Market, která poskytuje poradenství v oblasti BOZP a PO. Franšíza Extéria Market tak pomáhá podnikatelům vyhnout se pokutám, jež jsou udělovány při kontrolách z OIP za nevyřešenou bezpečnost práce a požární ochranu.

pixabay.com

McDonald`s

Stále atraktivní franšízou je franšíza McDonald`s. Licenční smlouvy jsou však velice drahé, je to však investice, která se vyplatí a brzy vrátí. McDonald`s pravděpodobně jen tak neupadne, vždyť ho milují lidé po celém světě. I když stále oblíbenějším stává zdravé stravování, pravdou je, že každý někdy zhřeší a většinou opravdu ve fastfoodu zvaném McDonald`s.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*