de de de


Novinky:
Home » Finance » Najděte si spolehlivého a levného dodavatele zlata
Najděte si spolehlivého a levného dodavatele zlata

Najděte si spolehlivého a levného dodavatele zlata

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz.

Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra.

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky.

Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů.

Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Investiční zlato má zelenou

Jestliže spadáte mezi konzervativní investory, kteří chtějí podstupovat co možná nejmenší rizika, a zároveň dáváte přednost osvědčené investici, investiční zlato je určitě sázkou na jistotu. Navíc v dnešní době, kdy ceny zlata roste rychlejším tempem než kdy dříve. Důkazem toho jsou poslední týdny, během nichž vydělalo zlato investorům nemalé peníze.

Nákup investičního zlata je také dobrou volbou z pohledu analytiků. Ti se ve většině případech shodují na tom, že cena zlata bude mít růst i v budoucnu. To je příležitost, již byste neměli odmítat a raději se zamyslete nad tím, v jaké formě zlato ideálně nakoupit.

Vsaďte na zlato ze švýcarských rafinérií

Přemýšlíte o tom, jestli v Česku nějaká mincovna vyrábí zlaté slitky? Na to existuje poměrně rychlá a jednoznačná odpověď. Nikoliv. Přednost dostávají primárně švýcarské rafinérie, kde vznikají například investiční zlaté slitky Argor Heraeus. Když se rozhodnete pro výše uvedeného prodejce, dostane se vám záruky, že investiční zlato na rozdíl od konkurence zakoupíte za ty nejlepší ceny na trhu.

A nutno podotknout, že výběr je to skutečně značný. Zlaté slitky mají nejenom originální podobu, tudíž nejsou jen kusem zlaté cihličky. Dostupné jsou i v odlišných velikostech, takže výše vaší investice může být odlišná. Přesně tak, aby si na své přišel opravdu kdokoliv.

Kupte si zlato ve fyzické podobě

Zapomeňte na investici do něčeho virtuálního a nehmatatelného. Před virtuálním zlatem volte raději to fyzické, na které si můžete sáhnout a bezpečně si ho uložit. Zaměřte se na produktové portfolio na internetové adrese zlatemince.cz a volte zlato a stříbro podle svých finančních možností. Nebojte se zhodnocovat peníze tím nejlepším a nejbezpečnějším způsobem, jakým je právě investiční zlato. Věřte nebo ne, ale vyplatí se to.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu