de de de


Novinky:
Home » Finance » Pořiďte si nemovitost v exekuci

Pořiďte si nemovitost v exekuci

Když se člověk dostane do neblahé finanční situace, může to skončit všelijak. Pro mnohé takové je výsledkem špatného konání exekuce. Proces, během něhož je zabavován majetek nejrůznějšího typu. Tím nejcennějším jsou pochopitelně nemovitosti, které se následně draží za výhodnější ceny.

O samotné dražby se mimochodem stará exekutorský úřad. A v čem jsou dražby nemovitostí zajímavé pro zájemce o bydlení, potažmo nemovitosti obecně?

Dražba nemovitostí za lepší ceny

Jak už prozrazuje úvod tohoto článku, tak je zřejmé, že dražba nemovitostí je výhodná především z pohledu možnosti získat ji za nižší cenu. Jak by se vám líbilo, kdybyste si třeba vysněný dům zakoupili jen za dvě třetiny jeho skutečné hodnoty? To je samozřejmě za předpokladu, že takovou dražbu vyhrajete a nikdo další nebude přihazovat. To je jediná nevýhoda exekuce nemovitostí.

Draženy jsou pochopitelně nemovitosti nejrůznějšího typu. Nemusí se jednat pouze o bytové jednotky, rodinné domy nebo rekreační objekty. Dražba nemovitostí v exekuci se týká také komerčních budov určených ke komerčním účelům. Výjimkou nejsou ani pozemky a jiný nemovitý majetek zabavený v rámci exekuce.

exekuce

Obraťte se v tomto směru na odborníky

Jestliže vás zajímá dražba a exekuce nemovitostí, potom je vhodné spolehnout se na nabídku a služby skutečných profesionálů v tomto oboru. To znamená na příslušný exekutorský úřad. A tím může být třeba ten v Ostravě, konkrétně Mgr. Pavla Fučíková. V jejím případě můžete nahlédnout do nabídky nemovitého, ale také movitého majetku, který je prodáván za zajímavé ceny.

Exekuce pro jednu ze stran pochopitelně není ničím příjemným. Na druhé straně však stojí lidé s touhou a možností pořídit si majetek za lepších finančních podmínek. Ať už jste na jakékoliv straně barikády, exekutorský úřad Ostrava vám bude nápomocen.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*