de de de


Novinky:

Půjčky od lidí jsou stále oblíbenější – vítězí Zonky půjčka

V dnešní době stále se zvyšujících cen všeho kolem nás si jen těžko dokážeme představit, že bychom všechny výlohy spojené s běžným životem hradili pouze pomocí peněz z vlastních kapes. To je všeobecně známý fakt, který si zřejmě většina z vás netroufne zpochybnit. Výplaty totiž na rozdíl od poplatků nerostou tak raketovým tempem, jak by bylo potřeba, takže nezbývá nic jiného, než si na uhrazený všeho důležitého půjčit peníze.

Pokud by totiž lidé měli žít pouze od výplaty k výplatě a nemohli si přitom dovolit žádné drobné radosti, o čem by potom takový život byl, že ano? V posledních letech se čím dál tím větší oblíbenosti u široké veřejnosti těší půjčky od lidí, které sice nejsou na rozdíl od bankovních půjček opředeny dlouhodobou historií, nicméně v té krátkodobé jasně dominují. V čem spočívají jejich hlavní a nesporné výhody? Na to se podíváme během následujících řádků.

Proč by vás právě půjčky od lidí měly zajímat?

  • velice široké rozpětí částek, které si můžete zapůjčit
  • možnost si podle svých možností nastavit dobu splácení
  • úrok srovnatelný (nebo lepší) s bankovními půjčkami
  • nepodporujete byznys bankovních společností

jirkova pujcka

Prvním bodem, který by vás měl přesvědčit o jedinečnost půjček od lidí, je rozsah zapůjčené částky. To si předvedeme na konkrétním příkladu. Pokud byste například chtěli půjčku od Zonky, což je společnost, kterou bezesporu znáte z televizních reklam, mohli byste si zapůjčit cokoli od 20 000 do 750 000 Kč. Záleží pouze na tom, jak velká finanční částka uspokojí vaše potřeby. Možná peníze potřebujete na rekonstrukci vašeho obydlí nebo třeba jen opravdu rozbitého vozidla. Každopádně v obou případech budete připraveni nastalou situaci aktivně řešit.

Dále by vám určitě neměla uniknout možnost splácení, která se samozřejmě odvíjí od výše zapůjčené částky, ale v zásadě si ji můžete nastavit podle svých aktuálních možností. Inzerce půjček na internetu se liší kus od kusu, ale ve většině případů se rozmezí pohybuje mezi šesti až čtyřiaosmdesáti měsíci, což je konkrétní příklad právě od Zonky. Dobu a výši splátek si samozřejmě můžete v průběhu spolupráce měnit podle toho, jak na tom momentálně jste.

Další důvody, proč se uchýlit právě k půjčce od lidí

Určitě nesmíme zapomínat zastavit se ani u úroku, který ve většině rozhodování hraje zásadní roli. Nikdo totiž nechce přeplatit zbytečně moc peněz, když už se k půjčce uchýlí. Půjčky od soukromníků jsou vynikající v tom, že se výší úroku vyrovnají těm bankovním, které byly dlouhá léta na samotném vrcholu oblíbenosti. Mnohdy je úrok nebankovní půjčky od lidí dokonce mnohem přijatelnější.

Určitě nesmíte zapomínat ani na to, že pokud byste stáli o půjčku bankovní, podporujete tím neskutečný byznys, jenž se nejen u nás za ty dlouhé roky vytvořil. Půjčky od lidí vám jasně říkají, že peníze si půjčujete od konkrétních lidí jako jste třeba vy. Neživíte bezejmenné majitele společností, které na vás chtějí jen a jen profitovat.

Na závěr pomyslná třešnička na dortu

V neposlední řadě vás určitě zaujme to, že kvůli půjčce od lidí nemusíte navštěvovat kamenné pobočky jednotlivých společností, kde se stejně nic kloudného nedozvíte a jste stále jen tlačeni k podpisu smlouvy, která ani zdaleka nemusí být tak výhodná, jak se na první pohled tváří. Všechno se dá jednoduše provést pomocí internetu a pár minut volného času, který si uděláte například večer po práci. Internet je mocný čaroděj a naše životy v mnoha ohledech zjednodušil. Je jasné, že ani domlouvání půjček není výjimkou. Jedná se o nejpohodlnější a nejrychlejší způsob, jak získat peníze, které skutečně potřebuje. To zní dobře, nemyslíte?

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*