de de de


Novinky:
Home » Finance » Švýcarské zlaté slitky s hologramem
Švýcarské zlaté slitky s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem

Máte rádi zlato jako takové? Pak ho používejte nejenom na ozdobu, ale také v podobě výhodné investice. Z dlouhodobého hlediska jde o zaručené zhodnocení vložených finančních prostředků. A když už máte vlastnit zlato, tak v odpovídající kvalitě a v originálním provedení. Zaměřte se na investiční zlato pocházející z rafinérie Argor Heraeus, která patří k tomu nejlepšímu na českém trhu.

Garance kvality a působivá originalita

Každému je asi jasné, že zlaté slitky nabývají odlišných podob a velikostí. V závislosti na celkové hmotnosti a ryzosti zlata dosahují patřičné hodnoty. Na současném trhu máte možnost zakoupit investiční zlato všech velikostí, takže je dostupné i pro ty, kdo chtějí investovat tisíce, nikoliv desetitisíce.

Onu zmiňovanou originalitu vám zajistí gilošový obraz. Ten krásně mění svůj obrys. Ano, pořiďte si zlaté slitky s nápisy zhotovenými holografickou technikou. Patentovaný systém, který je mimochodem využíván jako ochranný prvek u pasů nebo některých bankovek. V případě zlata jde o něco oku lahodícího a v mnoha směrech propracovaného. A víte, co je na tom všem to nejlepší? Investiční zlato tohoto typu není o mnoho dražší než klasické slitky, takže investice peněz do něj se jistě vyplatí.

Holografická technika Kinebar

Pokud se chcete dozvědět více o této speciální technice, prozradíme vám to. Jde o ochranou obchodní známku společnosti UBS. Zlaté slitky s hologramem navíc zakoupíte u prověřeného a dlouhodobě spolehlivého distributora zlata pro Českou republiku a Slovensko. Investiční zlato tohoto typu vám nabízí Zlatovna, kde máte možnost pořídit si zlato ze Švýcarska. Záruka kvalita a garance odpovídající hodnoty pocházející právě z rafinérie Argor Heraeus.

Investujte do zlata a udělejte si radost. Pořiďte si výjimečné zlato s hologramem a uschovejte si ho na bezpečné místo. Za pár let bude mít velkou hodnotu.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu