de de de


Novinky:

V Rusňákově investiční skupině DRFG pracují elitní konzultanti

Finanční distribuce Rusňákovy investiční skupiny DRFG má tým špičkových finančních konzultantů. Jsou to odborníci z oblasti finančně analytických oborů, finančního práva a také lidé se zkušenostmi z distribuce finančních služeb. Zejména synergie mezi těmito oblastmi přináší zásadní přidanou hodnotu v rámci distribuce finančních produktů. Tito specialisté mají na starosti především finanční služby spojené s investováním, ale v jsou schopni zprostředkovat také hypoteční úvěr nebo pojištění.

DRFG nabízí investici do dluhopisů

Dluhopisy jsou diverzifikovány do třech hlavních oblastí, na něž se skupina zaměřuje. Jsou to dluhopisy diverzifikované napříč skupinou, do budování telekomunikačních sítí a do nákupů komerčních nemovitostí. Seriózní přístup konzultantů ke svým klientům dokazuje, že investiční skupina DRFG není žádné letadlo. Skupina se od počátku řídí jasnou investiční filozofií, která upřednostňuje investice v oborech, kterým dobře rozumí, v lokalitách, jež jsou jí kulturně i geograficky blízké a v projektech, kde můžeme získat významný rozhodovací podíl.

Investovat je možné také do nemovitostních podílových fondů REAL ESTATE INVESTEMNT FUND, které pod investiční skupinu DRFG spadají. Ty také klientům přináší dlouhodobě stabilní zhodnocení, které se pohybuje v rozmezí 4–5 %. Fond je navíc určen prakticky každém, protož nejnižší částka, kterou je možné investovat je pět set korun. Ve fondu jsou pečlivě vybírané komerční nemovitostí, zejména retailové parky v České republice.

Rusňákova skupina nakoupila další nemovitosti

Největší loňskou akvizicí byl nákup dvanácti retailových parků po celé České republice, pak nákup obchodní zóny v Litoměřicích a do portfolia přidali také historický dům v Údolní ulici v Brně, kde jsou především kanceláře a restaurace. Nájemníci obchodů jsou například obchodní řetězce Billa, Penny Market, OBI a skupina AHOLD. Hodnota nemovitostí, které investiční skupiny DRFG spravuje je tak 6,3 miliardy korun. Kromě nemovitostí a financí se skupina Davida Rusňáka zaměřuje i na telekomunikace.

V Rusňákově investiční skupině DRFG pracují elitní konzultanti
5 (100%) 1 vote
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*