de de de


Novinky:

Nechte si zhotovit váš vlastní cool návrh na 3D tisku

Máte originální nápad, co byste chtěli vytvořit? Nemáte takové technické a finanční možnosti, abyste si sami váš nápad doma zhotovili? Tak potom vyzkoušejte levný, a přesto kvalitní 3D tisk ve Zlíně, který vám na zakázku vytvoří cokoliv od drobné technické součástky, přes malou ozdobu až po cool hračku nebo doplněk. Nemusíte se vůbec bát, díky profesionálům a podpoře 3D tiskařské firmy zvládne vyhotovení svého nápadu do 3D podoby úplně každý.

Přesně podle vašeho přání

Pro sdělení vaší představy, jak má výsledek vypadat, máte hned několik možností. Základním a nejvíce technicky přesným řešením je 3D model. Ten se udává ve formátech jako STL, OBJ a AMF. Pokud jej nemáte a neumíte jej vytvořit, nevadí. 3D tisk Zlín vytvoří model, jakožto podklad pro zhotovení, za vás. Buďto dodáte technický výkres nebo alespoň obrazně a co nejpřesněji popíšete vaše požadavky. Specifikaci je možné provést při osobní schůzce, ale také hezky z pohodlí domova přes e-mail nebo přes telefon. Až bude model vytvořený, zlínský 3D tisk vám přesně sdělí dobu tisk i cenu dle jejich ceníku a pošle vám je k odsouhlasení. Po doladění detailů a vzájemné dohodě obdržíte fakturu na zálohu a je hotovo. Začíná se tisknout. Následně obdržíte váš zhotovený návrh. Zasílání přes spolehlivé kurýrní společnosti je možné po celé České republice i na Slovensko. Pokud máte cestu do Zlína nebo bydlíte v okolí, můžete využít i osobního odběru.

Vyzkoušejte a přesvědčte se sami

Díky pomoci s přípravou tisku zvládne vyřídit zhotovení 3D zakázky opravdu každý. Nabídka je vhodná jak pro sériový tisk více kusů, tak pro jednotlivé prototypy. Není určena jen firmám, ale také běžným uživatelům a to především díky snadné přístupnosti a ceně. Ta záleží na použitém materiálu, požadavcích na přesnost a náročnost zhotovení, velikosti i na dalších parametrech a začíná už od 60 Kč za hodinu tisku. O jednoduchosti se můžete sami přesvědčit na https://3d-tiskni.cz/. Zde také získáte více informací o průběhu celého tisku.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*