de de de


Novinky:

Drahé parfémy si jsem schopna vybírat celé hodiny

Krásné, rozmanité a drahé parfémy jsem schopna vybírat skutečně dlouhé hodiny. Nyní je již situace o poznání lepší, než tomu bylo například před pěti lety, kdy jsem naprosto propadla kouzlu úchvatných niché parfémů. Dnes již totiž mezi nimi mám své favority, kterým dávám stále přednost před novinkami, které ovšem čas od času rovněž nejsou vůbec k zahození. Ba naopak, když naleznu nový parfém, který mě zaujme, musím ho prozkoumat ze všech směrů. Zajímá mě nejen jeho přirozená vůně, nýbrž také intenzita, složení a v neposlední řadě také fantazie, se kterou byl parfém vytvořen. Každý parfém totiž má svůj příběh. 

niché parfém MAREMMA

V Canto niché parfémy jsou mou srdcovou záležitostí

Když jsem před pěti lety poprvé dostala do rukou dva krásně zabalené V Canto niché parfémy, ihned jsem jejich oslnivé a podmanivé vůni propadla. Zpočátku jsem se sice obávala toho, zda se manžel, který mi oba parfémy věnoval k výročí skutečně trefil do mého gusta, jelikož mi parfémy nikdy nekupuje anebo žalostně málo, ovšem jak se ukázalo, má počáteční obava rozhodně nebyla na místě. V Canto niché parfémy jsou skutečně plné lásky, která byla rovněž inspirací k jejich vytvoření. Je tedy více než jasné, že můj muž mě zná skutečně velmi dobře a do mého vkusu se trefil bravurně. 

LUNA STARS niché parfémy jsem objevila před nedávnem a naprosto mě jejich vůně uhranula

Krásné zlaté LUNA STARS niché parfémy, které nejenže skvěle vypadají, nýbrž také skvěle voní. Objevila jsem je k mému překvapení teprve před nedávnem, kdy jsem přemýšlela nad tím, jaký dárek věnuji své dceři a do oka mi padla krásná zlata barva tohoto inspirující parfému s názvem Luna Stars. Pořídila jsem si tedy jeden pro svou dceru a poté, co jsem ho sama otestovala, musela jsem si pořídit ještě jeden pro sebe. Jeho vůně byla tak oslnivá, že jsem ji naprosto propadla. 

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*