de de de


Novinky:
Home » Móda » Elegantní batohy a stylové cross body
Elegantní batohy a stylové cross body

Elegantní batohy a stylové cross body

Potřebujete se sebou nosit doplněk, který vám umožní uložit řadu potřebných věcí? Zároveň hledáte designovou záležitost korespondující s vaším outfitem? V takovém případě pro vás máme zajímavé tipy. Jeden se bude týkat těch, kdo nelpí na velkém příručním zavazadle, ten druhý nabídne zase naprostý opak.

Cross body jako praktický doplněk

Nejprve si pojďme představit cross body neboli univerzální nepromokavou ledvinku, která se dnes nosí přes hruď. Nejde pouze o stylovou záležitost, ale jak již bylo zmíněno, také o tu praktickou. Takový doplněk je schopen pojmout telefon, peněženku, doklady, klíče a jiné drobnosti. Ty pak budete mít přímo po ruce a navíc před sebou, což je přínosné i z hlediska bezpečnosti.

Nylonový a nastavitelný pruh, tuzemská kvalita, odolný materiál, zapínání na YKK zip, přezka a jiné detaily. Tohle všechno můžete v dnešní době získat s originální cross body ledvinkou v různém barevném provedení.

Pro ty, co chtějí více prostoru

Jestliže potřebujete pro přenášení věcí objemnější příruční zavazadlo, pak se stanou jasnou volbou elegantní batohy. Ty mohou samozřejmě nabývat odlišných podob. Jde o batohy s moderním vzhledem, kde hraje důležitou roli nejenom kvalita, ale také ona elegance a stylovost. V závislosti na vlastních potřebách si můžete dopřávat odlišné objemy batohů, včetně minimalistických variant.

Takové elegantní batohy se dnes hodí nejenom do školy nebo do práce. Jednoduše si je můžete vzít jako součást outfitu, protože trendy jsou v této době nakloněny právě tomuto sortimentu. Jen si to představte sami, spojení bavlny, italské kůže, nadčasového vzhledu, odlišného barevného zpracování a několika vnitřních kapes. Přesně tak mohou vypadat elegantní batohy, které si vezmete na záda a vyrazíte kamkoliv. Neváhejte a dejte přednost stylovým batohům nebo unikátním cross body ledvinkám.

elegantni batohy

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu