de de de


Novinky:

Máte sbírku plnou kabelek a batohů? A víte, jak je nosit, s čím je kombinovat?

Kromě šatníku, ve kterém by měly být alespoň základní kousky oblečení, by měly mít ženy i jistou sbírku kabelek a také batohů. Každý módní stylista by vám řekl, že bez doplňků v podobě kabelky nebo batohu není outfit outfitem. A jelikož dnes opravdu záleží na tom, co máte na sobě, nepodceňte výběr outfitu a jeho další kombinování se zmiňovanými doplňky. Pokud je vaše skříň plná MK kabelek nebo batohů Michael Kors či doplňků jiných značek, poradíme vám, jak je nosit nebo kombinovat. Ne každý je si toho totiž vědom.

Batohy nejen ke sportovním outfitům

Mnoho žen nosí batohy jenom ke sportovním outfitům. Ovšem tak se to nosilo kdysi, dnes je móda už trochu tolerantnější a dovoluje toho daleko více. Nebojte se třeba batoh Armani vytáhnout na pracovní schůzku. Doplní například kalhoty ke kotníkům, které zkombinujete s bílými teniskami a oversize sakem, které doplní jen jednobarevné tričko.

Batohy různých značek mohou doplnit i přiléhavé šaty nebo áčkové sukně, které rázem budou vypadat méně formálně.

dámská kabelka ruzova

zdroj: pixabay.com

Kabelky do práce, kina i na večírek

Nestárnoucím módním doplňkem jsou bezesporu také kabelky, které se mohou vytáhnout opravdu kamkoliv a dají se kombinovat s naprosto čímkoliv. Nebojte se je vytáhnout do práce, kam patří spíše větší kabelky, do nichž se vejdou veškeré potřebné dokumenty nebo počítač. Klidně si je vezměte do kina na první rande, v tomto případě však volte menší kabelky přes rameno. Na večírek se zase hodí psaníčka.

Nezapomínejme na ledvinky

Ledvinka Michael Kors či ledvinky obecně se staly velkým hitem a dá se říct, že v jednu chvíli plně nahradily klasické kabelky nebo batohy. Pokud patříte k té skupině lidí, která ledvinky miluje, zvažte jejich kombinování s elegantnějšími věcmi. Například v kombinaci se sakem vypadá ledvinka víc než skvěle! Nevěříte? Vyzkoušejte!

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*