de de de


Novinky:

Pánská košile nemusí být jen bílá – nejzajímavější košile letošní sezóny

Pokud se vám při slově košile vybaví černá nebo bílá klasika, kravata a sako, je na čase si rozšířit povědomí a možná taky zmodernizovat šatník. Košile už totiž dávno nejsou, co bývaly, a při pohledu na aktuální nabídku se může leckterému pánovi zatočit hlava.

Košili totiž dnes nemusíte nosit jenom na obchodní schůzky, slavnostní večeře a do divadla. Naopak, stylová košile se postupem času stala součástí moderního městského outfitu. Její výhoda tkví v tom, že pokud je dobře zvolená, lze ji nosit takřka ke každým kalhotám. Při volbě košile do města máte přece jenom o něco širší rozhled a vybírat můžete z košil různých střihů, vzorů i barev.

kosileMáte-li rádi jednobarevné klasiky, do města se nemusíte omezovat na klasickou černou a bílou. Na bolf.cz seženete košili přesně podle vašich představ, ať už jsou jakékoliv. Na výběr zde máte z košil s krátkým i dlouhým rukávem. Košile s dlouhým rukávem bude vždy vypadat o něco formálněji, než její letní kolegyně, a v případě potřeby lze rukáv pro ležérnější look samozřejmě ohrnout. Dnešní výrobci košil na tyto situace už dávno myslí, a rukávy u dlouhých košil jsou pro ně jako stvořené. Vnitřní strany rukávů mají totiž často stejný vzor, jako například stylový pruh u jejich zapínání, límečku nebo kdekoliv jinde. Pokud toužíte po ještě vyladěnější variantě, sáhněte po košili s jinak barevnými rukávy, kapsou, nebo lemem u knoflíků či na koncích rukávů. Právě tento typ košil je dnes to nejstylovější, co si v této ležérní kategorii můžete vybrat, a děkujme za to postupnému úpadku jiných doplňků, jako jsou motýlky a kravaty. Právě jejich pád byl pravděpodobně důvodem, proč výrobci košil přišli s jinými alternativami, které tyto přídavné klasiky dnes nahrazují. Dobře rozmístěné barevné prvky a vychytávky jsou proto letos klíčem k úspěchu.

Černá klasika většinou dostane barevné prvky v bílé nebo červené a naopak. Stejně tak, pokud zvolíte košili s jinak barevnými rukávy, ty budou u černé pravděpodobně bílé, jinak by to byla přece jenom moc velká divočina. Platí také, že vnitřní strana rukávů by se měla držet stejného barevného odstínu. U černé nebo bílé klasiky ale slouží jako zpestření celé košile a zde narazíte na celou škálu barev a vzorů.

Jste-li příznivci starých dobrých kostek či pruhů, i takovou košili dnes ještě seženete. Tu ale raději kombinujte s chino kalhotami hnědých odstínů, dáte tak najevo, že jste se opravdu nezasekli v čase, ale zkrátka se této kostkované klasiky nechcete vdát. Další nestárnoucí klasikou je džínová košile, i takové se stále vyrábí a vyrábět nejspíš vždy budou, tu volte raději pouze ve variantě s dlouhým rukávem. Jakákoliv košile bude navíc vždy lépe vypadat s kalhotami úplejšího nebo středně širokého střihu typu Regular.

Co ale letos frčí, jsou jednobarevné košile pestrých barev. Pokud jste vždy toužili si jednu takovou obléct, ale dlouho zajeté konvence vám nedovolily se nějak přílišně vzdálit od vínových, tmavě modrých či šedých evergreenů, letos máte jedinečnou šanci! Co takhle obléct oblíbené a pohodlné chinos v kombinaci se žlutou, červenou nebo dokonce zelenou jednobarevnou košilí? Přece jenom přichází jaro, už není třeba splývat s venkovní šedí a naopak je nejvyšší čas vznést do šatníku trochu veselejší nálady. Ať už si vyberete košili jakoukoliv, pamatujte na stylové prvky, dlouhý rukáv a HLAVNĚ Slim fit, neboli vyštíhlený střih! Havajskou plápolavou si nechte ke klobouku na dovolenou a ukažte světu, že se umíte stylově obléct!

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*