de de de


Novinky:

Hledáte často slevové kupóny? Toto vás bude zajímat

Plánujete velký rodinný nákup nebo jste studenti, kteří se snaží ušetřit? Na zboží, které zrovna chcete koupit ale nemůžete najít ve slevě. Platit plnou cenu nechce nikdo, ale nákup nejde vždycky odložit. Jednou z možností, jak ušetřit je využití slevových kupónů.  Například plánujete nákup sportovní obuvi, která není ve slevě. Na řadu přichází hledání alternativních možností. Jednou z nich může být návštěva stránek PromoKupón, kde se nachází slevové kupóny na zboží a služby. Zde najdete Váš vysněný slevový kupón a tenhle kupón může snížit cenu klidně o 25 %. To už stojí za strávenou minutu na stránce PromoKupón. A ani to není potřeba, PromoKupon vydal speciální rozšíření Zlevňovač, které to udělá za vás.

PromoKupón nabízí kromě slevových kupónů další slevy nebo promo akce, a to vše na jedné stránce. Stačí pouze navštívit stránky a během krátké chvíle najdete svoji slevu. Můžete využít vyhledávač stránky nebo pomocí kategorii urychlit hledání. Poté stačí vybrat slevu nebo kupón a PromoKupón otevře v dalším okně prohlížeče příslušný e-shop.

Další možností, jak urychlit vyhledání slevových kupónů je využití Zlevňovače. Jedná se o rozšíření, které si nainstalujete do prohlížeče Chrome přes Chrome Store. Princip Zlevňovače je jednoduchý. Navštívíte konkrétní e-shop např. Alza a zde kliknete vpravo nahoře na ikonu Zlevňovače. Nyní se zobrazí okno s různými slevovými kupóny, slevami a promo akcemi. Je jen tedy na Vás, kterou slevu využijete. A nejlepší na tom je, že nemusíte ani navštěvovat stránky PromoKupón! Všechny slevy na stránkách se zobrazují také ve Zlevňovači.

Mezi skvělé funkce Zlevňovače patří zpětná vazba. Lze ji nalézt u jednotlivých slev, u kterých je palec dolů. Nefunguje některá ze slev? Kliknete na palec dolů a odešlete zpětnou vazbu, která je následně zpracována. Pohotoví návštěvníci stránek poté dostanou za nefungující slevy 100 Kč. Zpětná vazba návštěvníků PromoKupón je vždy odměněna!

Na PromoKupon lze natrefit na několik desítek e-shopů. Máte zrovna chuť vařit? Využijte Rohlík nákup a něco pěkného si uvařte. Pokud se Vám nechce vařit rezervujte si místo v restauraci pomocí Restu. Do restaurace se můžete následně dopravit prostřednictvím Liftago. A pokud to vše spojíte se slevami PromoKuponu, ještě na těchto službách ušetříte stovky korun! Lze tedy využít slevy opravdu vše. A každým měsícem přibývají další desítky e-shopů Není od věci tedy jednou za čas kouknout, které to e-shopy přibyly.

Poslední novinkou je rozšíření PromoKuponu mimo tuzemsko. Hranici se meze nekladou a PromoKupon je možné využívat nově i na Slovensku. Můžete tedy vybírat i na slovenských e-shopech svoje slevové kupóny a ušetřit na nákupech stovky eur měsíčně!

Hledáte často slevové kupóny? Toto vás bude zajímat
5 (100%) 1 vote
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*