de de de


Novinky:

Jak vybavit a zařídit novou provozovnu?

Začínáte podnikat v oblasti pohostinství? Hledáte kvalitní a stylový gastro nábytek do vaší nové provozovny? Tlačí vás čas a potřebujete vše zařídit velmi rychle? To vše jsou důležité otázky, na které je třeba si odpovědět.

Začněte se správným a pohodlným nábytkem

Pokud máte vybavit restauraci, hotel nebo kavárnu, tak stěžejními nábytkovými prvky budou zajisté stoly a židle. Tento nábytek do restaurace nevybírejte jen podle ceny, ale hlavně podle pohodlí a celkového vzhledu a designu. To pak určitě ocení vaši zákazníci, kteří se u vás musí cítit jako doma. Proto židle nebo křesla vybírejte s pohodlným sedákem a né zbytečně moc tvrdé. Také se snažte sladit barevnost nábytku s celkovým barevným pojetím vašeho podniku. Vaši zákazníci ocení, pokud budete vybírat vkusný nábytek, ale určitě se nebojte experimentovat a vyzkoušet i retro či jiné neobvyklé kousky. Je dobré i toto zařízení zkonzultovat s architektem nebo jiným šikovným odborným poradcem.

nábytek do restaurace

Jaké prvky můžete do podniku koupit?

Můžete zakoupit různé stolky a stoly, a to jak z plastu, tak ze dřeva, hodící se jak pro venkovní, tak vnitřní použití. Mezi populární kusy nábytku patří restaurační čalouněné lavice na sezení, či celé restaurační boxy vyráběné i na míru pro konkrétní prostory zákazníků. Židle se dají koupit jako venkovní či jen vnitřní, kovové, plastové či dřevěné. Do hospod jsou vhodné barové židle s otočným mechanismem.

Kvalita a rychlost především

Na internetu je přehršel různých nabídek, a proto si vybírejte prověřené firmy nabízející profesionální služby mající v nabídce kvalitní restaurační nábytek. Ten vám pak bude bez problémů sloužit po mnoho dalších let a vaši zákazníci pokaždé odejdou spokojení. Také si vždy, ještě než konkrétní nábytek objednáte, dejte pozor na dodací lhůty a jestli je zboží skutečně skladem. To je dobré si telefonicky nebo e-mailem pro jistotu ověřit.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*