de de de


Novinky:
Home » Ostatní » Sháníte cool dárky pro teenagera? Víme, z čeho bude nadšený
Sháníte cool dárky pro teenagera? Víme, z čeho bude nadšený

Sháníte cool dárky pro teenagera? Víme, z čeho bude nadšený

Blíží se čas, kdy sháníme dárky nejen dětem a měla by to tak být doba splněných přání. Tedy jak pro koho – pokud při výběru dárků zašmátráte vedle, dopadne to katastrofálně a katapultujete se mezi finalisty ankety nejhorší rodič roku. Náctiletí jsou zvláštní živočišný druh a jejich charakteristickou vlastností je vytříbený vkus. Můžete si to vyložit třeba tak, že vybrat uspokojující dárek vyžaduje vynaložit značné úsilí. Trn z paty by vám mohly vytrhnout následující tipy.

Chytré hodinky

Zatímco chytrý telefon je mezi omladinou tak nějak samozřejmý, chytré hodinky stále nejsou ani zdaleka tak rozšířeným doplňkem, jak by se mohlo na první pohled zdát. Nabídka je široká, ale platí, že nejlepší „smart watch“ nenajdete na Wishi za pár set korun. Pro slušný kousek budete muset zalovit v jiné cenové relaci. K tomu nejlepšímu patří Apple Watch 7 a Samsung Galaxy Watch 4. Dobrou volbou mohou být také finančně dostupnější Fitbit Versa 3.

Mikropočítač Raspberry Pi Zero

Počítač nemusí stát majlant. Před několika lety to potvrdil výrobce slavných mikropočítačů s logem ostružiny. Raspberry Pi Zero je nejmenším zástupcem flotily a navzdory nízké ceně se chlubí poměrně slušnými parametry. Programovatelným kompůjtrem nepohrdne žádný nadšenec do technologií, a už vůbec ne čistokrevný geek. A když k Raspimu přidáte i nějaké elektronické součástky, teenager na letošní Štědrý den dlouho nezapomene.

lookcool.cz laskarduino cz

Herní konzole

Na PlayStation 5 si bude muset váš teenager počkat, bohužel není stále dostupný. Ale neznamená to, že byste mu nutně museli naordinovat herní půst. Herní konzole není synonymum pro japonský svatostánek, vydatnou zábavu nabízí také konkurenční Nintendo Switch a Xbox Series S. V obou případech jde o špičkové mašinky, které se ve studentském pokoji neztratí.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu