de de de


Novinky:

Založení s.r.o. můžete svěřit specialistům

Společnost s ručením omezeným dává každému podnikateli podstatně větší možnosti pro rozvoj jakéhokoliv businessu. S takovou firmou se můžete hlásit do lepších výběrových řízení, oslovíte daleko větší počet potenciálních zákazníků a v neposlední řadě působíte profesionálním dojmem.

Založení společnosti s ručením omezeným je procesem, který pochopitelně vyžaduje jisté úkony. Jestliže v tomto směru nejste zrovna dvakrát zběhlí nebo nemáte dostatek času věnovat se těmto činnostem, nezoufejte. Nic není ztraceno. Jednoduše si na vše najměte specialisty. Ti vše potřebné provedou za vás.

Založení s.r.o. na klíč

Na trhu funguje řada firem zabývajících se právě zakládáním společností s ručením omezeným. Za poměrně nízký poplatek se vám dostane všeho potřebného. Od ověření požadovaného názvu u notáře, přes kolky, vyhotovení notářského zápisu, až po ověřování podpisů a zastupování na všech příslušných úřadech. Vy díky tomu ve výsledku ušetříte nejenom svůj drahocenný čas, ale také peníze, protože nebudete při žádosti chybovat.

rawpixel / Pixabay

Kompletní založení s.r.o. bude včetně registrace k dani z příjmu na Finančním úřadu. Výjimkou dokonce není ohlášení všech řemeslných činností, koncese pro prodej alkoholu nebo pro autodopravu do 3,5 tuny. Tohle všechno za vás provedou profesionálové, kteří vám na konci celého procesu předloží všechny vyřízené dokumenty.

Volte ty, kdo vám poradí

Spolehněte se v tomto směru na léty prověřené odborníky, kteří vám nabídnou nejenom kompletní servis, ale postarají se i o ty nejmenší detaily. Důležité je třeba profesionální poradenství a probírání všech záludností, zodpovídání nejrůznějších dotazů a podobně.

Pokud stojíte o kompletní založení společnosti s ručením omezeným na míru, obraťte se na firmu Companies.cz s.r.o., jež se v této oblasti pohybuje více než 15 let, má tedy letité zkušenosti a ceny od 6.200 Kč.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*