de de de


Novinky:

Co dělat, když přijdete o zub?

Pokud si při sportu, úrazu nebo v jakékoliv jiné situaci vyrazíte zub, lze jej mnohdy ještě zachránit. Někdy se však stane, že ho zpět na své místo již nedostanete nebo jej ani nenajdete. Také v případě lékařského zákroku vám zůstane v ústech nevzhledná a nepříjemná díra. Další možností je, že vám jeden ze zubů ani nenaroste. Co si v takové situaci počít?

Proč nenechávat volnou mezeru mezi zuby?

První věcí, která každého napadne, je kosmetická stránka věci. Pokud je chybějící zub viditelný, přijdete o svůj krásný úsměv, což má pro mnoho lidí velký negativní dopad na sebevědomí. Nenechávat si mezi zuby mezery, ať už jsou nebo nejsou viditelné, a navštívit specializovaného zubaře v Ostravě má i praktická opodstatnění. Mezera mezi zuby může být velice nepříjemná a překážet vám při jídle i při správné výslovnosti. Také se díky volnému místu mají ostatní zuby tendenci posouvat, a tak se může stát, že brzy budete mít křivou celou řadu.

Řešením je zubní implantace

Aby nedocházelo k problémům, jsou ideálním a nejspolehlivějším řešením zubní implantáty, jež vyplňují chybějící prostor a zároveň také zabraňují ztrátě kostní hmoty. Pomohou i v nejkomplikovanějších případech, které umí spolehlivě řešit implantolog Ostrava. Nemusíte se ničeho bát – zvedení zubního implantátu není bolestivý zákrok. Implantát sroste s čelistí, díky čemuž získáte ten nejspolehlivější umělý zubní kořen a pevný základ pro nasazení korunky můstku nebo jiného druhu zubní protézy. Implantáty lze použít při ztrátě jednoho i více zubů.

detail 97 all on four

Důležité je zvolit odborníka

Jednou z nejdůležitějších věcí u zubních implantátů je vybrat si specializovanou ordinaci, kde mají bohaté zkušenosti a odvedou kvalitní práci. Příkladem profesionálů je implantace Ostrava. Díky zvolení si odborníků v oboru získáte nejen kvalitně a spolehlivě odvedenou práci, ale také odborné poradenství. Dozvíte se například, jako o implantáty pečovat a mnoho dalších užitečných informací.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*