de de de


Novinky:
Home » Zdraví » Vitamínové doplňky prospějí vašemu tělu
Vitamínové doplňky prospějí vašemu tělu

Vitamínové doplňky prospějí vašemu tělu

Pro správnou funkci, imunitu a zdraví našeho těla v dnešní době již nestačí dodržovat základní poučky ohledně zdravého životního stylu, ale je třeba své tělo podporovat i různými doplňky stravy – zejména vitamíny a minerály. Zároveň žijeme velice aktivním životem, nejen co se týče sportovních aktivit, ale i nedostatkem odpočinku, a proto nám vitamínové a kloubní doplňky mohou jenom prospět.

Na trhu existuje velké množství prodejců a výrobců, kteří se snaží nalákat na levné produkty, které však bývají nekvalitní a v krajním případě nám mohou i ublížit. Je proto v prvé řadě důležité nakupovat u věrohodných prodejců, nejlépe lékáren, prodejnách se zdravou výživou nebo důvěryhodných prodejců s fitness produkty. V tomto článku vám představíme důležitost vitamínových doplňků a preparátů na výživu kloubů a kostí a uvedeme příklady výrobků, které vám pomohou v boji za zdravější organismus.

Za posledních pár let jsme se mohli přesvědčit, že imunita je pro naše tělo velmi cenná a bez ní nás naše tělo nemusí plnohodnotně chránit před různými viry a bakteriemi. Zároveň pravidelný přísun vitamínů a minerálů znamená účinný boj s únavou a vyčerpáním. Z toho důvodu je potřeba imunitu podporovat kromě přísunu ovoce a zeleniny i doplňky obsahující vitamíny a minerály.

V dnešní době existují vitamínové doplňky, které se neomezují pouze na tuhé tablety – to je výhodné především pro ty, kteří s polykáním tablet mají problémy. Můžete se setkat s želatinovými tabletami nebo rozpustnými tabletami.

Nejčastěji jsou dostupné multivitamínové produkty (např. CEM-M gummies pro dospělé Imunita, Immuno Booster Akut 10x25ml), produkty s vitamínem C (např. Vitamin C 500 mg Imunita komplex) a magnesiem (např. Magnesium chelate 375 mg + B6).

Jestliže patříte mezi velmi aktivní sportovce nebo vás pobolívají klouby a kosti, je třeba se poohlédnout i po doplňcích stravy s kolagenem, který prospívá funkci pohybového aparátu a zbavuje ho bolesti. Kromě výživy kloubů a boji s bolestí zlepšuje kolagen růst a kvalitu vlasů a nehtů a vyživuje pleť. Mezi kvalitní produkty, které lze doporučit, patří DermoCollagen, GelActiv 3-Collagen Forte nebo GelActiv Proteo-Enzyme Q.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu