de de de


Novinky:

Ukliďte si! Pomůže vám vestavěná skříň

Bez dostatečného množství úložných prostor nemáme šanci nikdy uklidit. Úložných prostor bychom měli mít vždy k dispozici o něco více, než aktuálně potřebujeme. Jakmile je zaplníme, je čas třídit a vyhazovat. Platí to pro vše, pro oblečení a další módu ve skříni dvojnásob.

Ideálním úložným nábytkem jsou vestavěné skříně. Jsou praktickou alternativou k šatně, na kterou má prostor málokdo. Navíc patří i do těchto šaten, i když pak třeba nemusí mít dveře. Vestavěná skříň však snadno uklidí i další věci. Sezónní přikrývky a ložní prádlo pro hosty, ručníky, vysavač, potřeby pro žehlení a další neskladné věci. Ideální je v bytě řešit veškerý odkládací nábytek právě vestavěnými skříněmi. Splynou s interiérem, nebo jej dokonale doplní. Se zrcadlovými dveřmi plní další užitečné funkce, včetně té, že prostor opticky zvětšují.

Kam s vestavěnou skříní?

Obvykle se hodí k velkým zdím bez oken, ale též do výklenků. Vestavěnou skříň však lze použít i jako funkční příčku. Jelikož jde o skříně na míru, bez problémů díky nim využijete atypické prostory a kouty. Často pod schody, taktéž v podkrovních místnostech. Chytré systémy pro vestavěné skříně se umí přizpůsobit i šikmým zdím v podkroví.

Vestavěná skříň

Navrhněte si vlastní vestavěnou skříň

Moderní technologie dnes umožňují snadnou konfiguraci vestavěné skříně i bez toho, abyste si museli rovnou domů zvát firmu na její zaměření. Takto skvěle připravený funkční konfigurátor nabízí i systém firmy Dk-design, který najdete na webových stránkách Levne-skrine.cz. Zvolit si máte možnost kompletní skříň, pouze posuvné dveří nebo samotný korpus bez dveří, vhodný třeba do již zmíněných šaten. Nakonfigurujete si základní korpus skříně, design dveří i vnitřní vybavení skříně. Díky této konfiguraci též snadno zjistíte, jaká je cena vaší vestavěné skříně, a můžete s ní manipulovat dle potřeby.

TIP: Vestavěné skříně konfigurátor

Do malých i velkých bytů

Vestavěné skříně uklidí nejen velké rodinné domy a byty, ale i ty malé. Díky vestavěné skříni je vše uklizeno a místnost získává na vzdušnosti. Pomoci si lze i zrcadlovými dveřmi, které prostor ještě zvětší. Nebojte se tedy vestavěných skříní ani v garsonkách či jiných malých bytech. Tam pomohou nejvíce.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*