de de de


Novinky:
Home » Móda » S dětmi k moři: co nezapomenout!
S dětmi k moři: co nezapomenout!

S dětmi k moři: co nezapomenout!

Prázdninová sezóna se blíží a s uvolněním pandemické situace se mnozí z nás chystají s dětmi k moři. Dnes jsme pro vás proto připravili krátký seznam dětského oblečení, které na dovolenou u vody rozhodně nezapomenout.

  1. Legíny a tenké kalhoty

Na chladnější rána či večerní procházky po pláži a přímořských městečcích se i v létě občas hodí dlouhé kalhoty. Holky ocení dívčí legíny pestrých vzorů, chlapci naopak volnější kalhoty, ideálním materiálem je len či bavlna.

  1. Trička s krátkým rukávem

Nezapomeňte na dostatek triček s krátkým rukávem, abyste měli po ruce vždy čisté. Volte hlavně přírodní materiály a spíše se vyhýbejte tílkům, která jsou často jednou z příčin spálených dětských ramen a zad. Slunění bude dost v plavkách, tak aspoň při výletech nechte děti se zakrytými rameny.

  1. Plavky a oblečení s UV filtrem

Dobře si rozmyslete i volbu dětských plavek. Doporučujeme mít minimálně dvoje, kdyby jedny odnesla voda nebo se třeba roztrhly. Pokud je vaše dítě háklivé na slunce, doplňte plavky ještě i o oblečení s UV filtrem. Většinou je rychleschnoucí a ochrání například batolata prakticky po celém těle.

  1. Kraťasy a šaty

Na procházky a venkovní dovádění sbalte také dostatek kraťas, dívky ocení i dívčí ¾ legíny. Pohodlné jsou také různé volné šatičky z lehkých látek a pohodlných střihů. Kluků můžete přibalit laclové kraťasy, které splní podobnou funkci jako šaty: netlačí, netáhnou a větrají.

  1. Čepice proti slunci

Na kvalitní čepici rodiče často zapomenou, a přitom je téměř důležitější než plavky. Volit můžete klasické kšiltovky, čepice s prodlouženým krytím krku anebo třeba kloboučky s UV filtrem. Pokud se vám podaří čepici nezapomenout, hlavně ji noste všude s sebou. Zabrání úpalům či bolesti hlavy.

  1. Nepromokavá bunda

I na jihu buďte vždy připraveni a sbalte dětem alespoň jedny dlouhé teplé kalhoty a nepromokavou bundu. Například dívčí softshellové bundy se vyrábí i v téměř letních designech a poslouží vám dobře proti dešti i nepříjemnému větru.

  1. Mikina

A v neposlední řadě přibalte alespoň dvě mikiny, hodí se na dlouhé večery venku i občasné výlety do vyšších poloh. Vydáte-li se například na výlet lodí, i tady se často setkáte s nepříjemným větrem.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu