de de de


Novinky:

Svatební účesy

Při svatebním plánování existuje tisíc různých rozhodování. Mezi jedno takové rozhodnutí patří, jaký zvolit svatební účes. Mnoho z nás volí účes podle zvolené fotografie a vůbec nepřemýšlíme o tom, zda se hodí k našemu typu obličeje. Pozor na to!

Účes podle tvaru obličeje

Ženě s oválným obličejem a výraznými lícními kostmi rozhodně nejvíc sluší vlasy nahoru. Nebojte se proto vyčesaných drdolů. Naopak nevěsta s kulatým obličejem by měla volit polorozpuštěný účes, který bude alespoň částečně lemovat její tvář. Každý účes může být vhodně dozdoben čelenkou, nebo korunkou a samozřejmě jej kadeřnice uzpůsobí tak, aby do něj nebyl problém vsadit závoj.

Víte, že každá třetí nevěsta si nechává do účesu vložit korunku?“

Při výběru účesu se pokuste řídit několika radami:

  • Chcete účes se závojem nebo bez? Nezapomeňte o tom říct své kadeřnici. Během svatebního dne totiž můžete závoj odložit a účes by pak nemusel vypadat dle vašich představ. Možná bude potřebovat i doupravit.
  • Snažte se, aby účes vypadal přirozeně. Zbytečně nevsázejte na honosnost a přešperkování, když jste si vybrala jednoduché svatební šaty.
  •  kadeřnicí se domluvte alespoň na jedné až dvou zkouškách a také se domluvte, zda by byla ochotná přijet vás učesat k vám domů. Některé kadeřnice chtějí česat výhradně ve svém salonu, ale ve svatební den rády přijedou až před vaše dveře. Je třeba to mít ale předem ujasněno.
  • Svatba je jednou za život a určitě budete ochotná za svatební účes utratit víc peněz než při běžné návštěvě kadeřnice. Ujistěte se, zda bude účes vypadat efektně i při focení. Využijte toho, že máte např. efektně sepnutou část vlasů na bok a požádejte fotografa, aby vám tento detail nafotil.
  • Raději se sama před svatbou nebarvěte vlasy a ani s barvou neexperimentujte. Mohlo by se vám to vymstít.

Než jsem přišla na to, jaký účes mi nejvíc sedí, vyzkoušely jsme s kadeřnicí asi 10 variant. Nakonec jsem se stejně rozhodla pro první účes, který ale vůbec nevypadal tak, jako na fotce, kterou jsem s sebou donesla.“ říká nevěsta Michaela.

Sdílejte článek

1 komentář

  1. V nedávné dobe ty ceny hodne stouply 🙁

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*