de de de


Novinky:

Hýčkejte sama sebe a pečujte o svou pleť

Každá žena ráda vypadá krásně a svěže. Ráno se nalíčí a chce vždy vypadat za všech okolností co nejlépe. Pokud se chcete hýčkat a ráda se rozmazlujete, můžete využít služeb profesionálních salonů nabízejících péči o vaši pleť a další různé doplňkové estetické služby a zkrášlující kúry. V tomto článku vám poradíme, jak vybrat ten správný salon krásy a také jaká kosmetika je vhodná pro vaši pleť.

Starejte se o svou pleť s použitím té správné kosmetiky

Pro stále krásnou pleť je třeba využít kvalitní a profesionální kosmetiku. Například francouzská značka kosmetika – SOTHYS. Ta je používaná v prestižních salonech krásy jak v České republice, tak i po celém světě. Je vyhledávána mnoha ženami a je špičkou v kvalitní péči o pleť i tělo.

Health Point - SOTHYS – péče o pleť

Kde najít ten správný a profesionální salon?

Kosmetiku značky SOTHYS například používá nově otevřený salon krásy Health Point nacházející se v samotném srdci Karlína v Sokolovské ulici číslo 694/100 v Praze. Pokud zvažujete využít těchto služeb, neváhejte se dostavit na výše uvedenou adresu v otevírací době pondělí až pátek v čase 9 – 20 hodin. Případně se můžete dopředu objednat na telefonu 774 494 443 nebo e-mailu recepce@h-p.cz Vyškolený personál se o vás postará a nabídne vám profesionální služby a zajisté budete odcházet spokojená.

Jaké služby vám Health Point nabízí?

V salonu Health Point vám nabídnou mnoho zajímavých služeb, například se můžete těšit na tyto:

  • základní péče,
  • specifické kúry,
  • intenzivní kúry,
  • make-up,
  • sezónní kúra,
  • zvýhodněné balíčky.

Pro všechny poskytované procedury a zkrášlovací kúry používá salon Health Point profesionální přístrojové vybavení a kosmetické přípravky SOTHYS – péče o pleť je také té nejvyšší kvality. Společnost Health Point si zakládá na přátelském a příjemném přístupu ke každému zákazníkovi a vždy se snaží přijít s procedurou a službami šitými na míru každé ženy.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*