de de de


Novinky:

Rady, jak vyhladit vrásky

Vrásčitá pleť je problémem, který sužuje především spoustu žen. I muži mají své vrásky, ale je pravdou, že právě dámy si s nimi dělají asi nejvíce starostí. A není se čemu divit. Vždyť každá chce být hezká a líbit se svému okolí. Pokud trpíte výraznějšími vráskami na různých částech svého těla, přinášíme vám hned několik tipů na to, jak postupně pracovat na vyhlazování vrásek a mnohdy i přírodní cestou.

Začněte u koupelí

Odrazte se od zkušeností našich předkyň. Dopřejte si relaxační koupel, jejíž součástí bude mléko a med. Ano, čtete správně. Přidejte si do vany litr mléka a skleničku medu. Důkladně vše rozmíchejte a ponořte se do vody. Tam setrvejte alespoň 15 – 20 minut a sami se budete moci přesvědčit o tom, jak pěkně se budete cítit. Hlavně vaše pokožka bude dostatečně hydratovaná.

Když už budete ve vodě, měli byste se starat nejenom o samotný obličej, ale také vlasy. Takže přinášíme jen takový drobný tip na kúru na vlasy. Pokud vám zbyl nějaký med, smíchejte ho s citronovou šťávou, dejte si na vlasy, zabalte do alobalu a vyčkejte asi 10 – 15 minut.

Přírodní vyživující masky

Pojďme se stále věnovat přírodním cestám vedoucím k tomu, jak vyhladit vrásky na obličeji. Zkuste třeba tu avokádovou ve spojení s medem. Návod na takový lektvar je poměrně jednoduchý. Stačí jen čajová lžička medu ve spojení s půlkou avokáda. Vše důkladně smícháte a nanesete na partie těla, kde bojuje s vráskami. Nechte působit asi půl hodiny a pak si vše vlahou vodou smyjte.

Něco podobného můžete zkusit také v kombinaci s jogurtem. V tomto případě lžičku mezi smíchejte se žloutkem a bílým malým jogurtem. I zde platí stejný účinek působící asi půl hodiny a následné omytí vlahou vodou. Sami po těchto procedurách pocítíte, jak se vám pleť částečně vypnula.

sidenknatalja / Pixabay

Med je obecně hodně přínosným produktem pro lidskou pleť. Třeba před spaním si jím můžete potřít vrásčitá místa, necháte čtvrt hodiny působit a pak si jej smyje bez toho, aniž byste si na pleť nanášeli klasický noční krém.

Bojujte s medem nejenom proti vráskám

Jak můžete správně tušit, med je doslova lékem, jež má pochopitelně i mnohá další upotřebení. Je třeba ideální na rty, které vám dokonale zvláční. Stačí si je potřít medem a nechat chvíli působit. Pak se můžete s chutí olíznou nebo třeba někoho sladce políbit.

Když už víte, jak se přírodní cestou postarat o nevzhledné vrásky na obličeji a důležitých partií těla, hodí se i drobná rada na závěr. Nevylepšujte pouze svou fyzickou schránku, ale zatočte také se stresem, na nějž existuje opět ten samý lék. Dejte si každé ráno s úsměvem jednu lžičku medu a dodejte si nejenom dostatek energie, ale zbavte se i stresu.

Aby všechny výše uvedené procedury přinesly požadovaný výsledek, je zapotřebí je dodržovat dlouhodobě.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*