de de de


Novinky:

Rady, jak vyhladit vrásky

Vrásčitá pleť je problémem, který sužuje především spoustu žen. I muži mají své vrásky, ale je pravdou, že právě dámy si s nimi dělají asi nejvíce starostí. A není se čemu divit. Vždyť každá chce být hezká a líbit se svému okolí. Pokud trpíte výraznějšími vráskami na různých částech svého těla, přinášíme vám hned několik tipů na to, jak postupně pracovat na vyhlazování vrásek a mnohdy i přírodní cestou.

Začněte u koupelí

Odrazte se od zkušeností našich předkyň. Dopřejte si relaxační koupel, jejíž součástí bude mléko a med. Ano, čtete správně. Přidejte si do vany litr mléka a skleničku medu. Důkladně vše rozmíchejte a ponořte se do vody. Tam setrvejte alespoň 15 – 20 minut a sami se budete moci přesvědčit o tom, jak pěkně se budete cítit. Hlavně vaše pokožka bude dostatečně hydratovaná.

Když už budete ve vodě, měli byste se starat nejenom o samotný obličej, ale také vlasy. Takže přinášíme jen takový drobný tip na kúru na vlasy. Pokud vám zbyl nějaký med, smíchejte ho s citronovou šťávou, dejte si na vlasy, zabalte do alobalu a vyčkejte asi 10 – 15 minut.

Přírodní vyživující masky

Pojďme se stále věnovat přírodním cestám vedoucím k tomu, jak vyhladit vrásky na obličeji. Zkuste třeba tu avokádovou ve spojení s medem. Návod na takový lektvar je poměrně jednoduchý. Stačí jen čajová lžička medu ve spojení s půlkou avokáda. Vše důkladně smícháte a nanesete na partie těla, kde bojuje s vráskami. Nechte působit asi půl hodiny a pak si vše vlahou vodou smyjte.

Něco podobného můžete zkusit také v kombinaci s jogurtem. V tomto případě lžičku mezi smíchejte se žloutkem a bílým malým jogurtem. I zde platí stejný účinek působící asi půl hodiny a následné omytí vlahou vodou. Sami po těchto procedurách pocítíte, jak se vám pleť částečně vypnula.

sidenknatalja / Pixabay

Med je obecně hodně přínosným produktem pro lidskou pleť. Třeba před spaním si jím můžete potřít vrásčitá místa, necháte čtvrt hodiny působit a pak si jej smyje bez toho, aniž byste si na pleť nanášeli klasický noční krém.

Bojujte s medem nejenom proti vráskám

Jak můžete správně tušit, med je doslova lékem, jež má pochopitelně i mnohá další upotřebení. Je třeba ideální na rty, které vám dokonale zvláční. Stačí si je potřít medem a nechat chvíli působit. Pak se můžete s chutí olíznou nebo třeba někoho sladce políbit.

Když už víte, jak se přírodní cestou postarat o nevzhledné vrásky na obličeji a důležitých partií těla, hodí se i drobná rada na závěr. Nevylepšujte pouze svou fyzickou schránku, ale zatočte také se stresem, na nějž existuje opět ten samý lék. Dejte si každé ráno s úsměvem jednu lžičku medu a dodejte si nejenom dostatek energie, ale zbavte se i stresu.

Aby všechny výše uvedené procedury přinesly požadovaný výsledek, je zapotřebí je dodržovat dlouhodobě.

Rady, jak vyhladit vrásky
Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*