de de de


Novinky:

Špatná kvalita nehtů, vlasů nebo problémy s pletí mohou souviset s nedostatkem vitamínů

Každý jistě zná příběhy o dávných dobách, kdy námořníky při dlouhé plavě postihla nemoc zvaná kurděje neboli nedostatek vitamínu C, začaly jim padat zuby a objevovat se mnohé další potíže. Možná i vám dávaly babičky lžičku rybího oleje, abyste netrpěli nedostatkem vitamínu D. Myslíte si, že se nic takového dnes stát již nemůže? Omyl. V současné době, kdy konzumujeme mnoho potravin nepřírodního původu a uměle vyhnanou zeleninu a ovoce, se s nedostatky vitamínu potýká stále více lidí. Víte, jak poznat, že byste je potřebovali doplnit i vy?

krasne vlasy nehty plet

Nedostatek vitamínů a jeho projevy

Na nehtech a na vlasech lze velice dobře poznat, když tělu něco schází a není v dobré kondici. Stejně tak pleť může trpět, pokud vašemu tělu chybí důležité látky. Hlavním vitamínem, která se stará o kvalitu nehtů, vlasů a o naši pokožku, je B7, někdy známý jako vitamín H nebo biotin. Mezi jeho další důležité funkce patří udržování správné funkčnosti metabolismu a podpora normální činnosti nervové soustavy. Z minerálů má zase velice pozitivní vliv na vlasy, nehty i kůži zinek. Ten přispívá i ke vstřebávání vitamínu A a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

biosil plus

Jak nejlépe vitamíny doplňovat?

Pokud pozorujete zhoršenou kvalitu vlasů a nehtů nebo vás trápí problémy s pokožkou, je prvním účinným řešením doplnění vitamínů. Dodávat je můžete přirozeně nebo ve formě suplementů. Vitamíny v potravě jsou velice dobře tělem vstřebávané, stejně jako moderní doplňky stravy v tabletkách, ale na rozdíl od nich není dávkování tak pohodlné. Velice často musíte řešit složení všeho, co jíte, a navíc přírodní bio potraviny nejsou právě nejlevnější záležitostí. Spolehlivým pomocníkem je Biosil Plus. Jedná se o kombinaci zinku a vitamínu B7, které jsou ideálním doplňkem k pestré stravě právě pro tyto případy. Značka Naturvita, která Biosil Plus nabízí, má výrobní provozovnu v České republice. Při výrobě vitamínů se řídí nejnovějšími poznatky z oblasti zdravotnictví a má příznivé ceny.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*