de de de


Novinky:

Zem, po které doma chodíte

To, že jste si správně zvolili podlahu do svého domu, poznáte tak, že se vám na ní chce ležet a užívat si onen slastný pocit z nové země pod nohama. Nejvíce k takovým věcem svádí koberce, které jsou měkké a příjemně hřejí do zad, když na nich ležíte a zkoumáte, jak křivě vám zedníci udělali strop. Velmi komfortní jsou ale i například pvc podlahy, lina nebo korkové podlahy. S podlahovým topením pocítíte hřejivý pocit i při položení se na plovoucí podlahu či dlažbu. Koberce ale stále povedou, ať už vyzkoušejí vaše záda cokoliv.

Díky nim se v místnosti uchovává větší teplo, podlaha od nohou nestudí a kromě toho svádějí i teplejším vzhledem. Když chcete své podlaze dát nový kabátek, nemusíte ji hned celou měnit, postačí vyměnit menší kobereček nebo koberec, který bude pokrývat jen určitou část vaší podlahy. Velmi vhodné jsou kusové koberce pod sedací soupravu, pod křesla nebo kuchyňský jídelní stůl – zkrátka tam, kde dáváte nohy na zem a mohlo by vám na ně být chladno.

Podlaha není nuda

Kusové koberce mohou podkreslit styl celého pokoje pěkně odspoda. Jejich podoba může být jednoduchá, vkusná a trendy, přesně tak, aby do místnosti zapadl. V takovém případě přebírají výraznější roli jiné doplňky nebo nábytek v místnosti. Může se jednat o dlouhé závěsy, barevnou sedací soupravu, výzdobu stěn nebo obrovskou televizi. Pokud ve svém pokoji ale nemáte ani jedno z toho, nebojte se oživit prostor tak, že upoutáte pozornost na svou podlahu větším, extravagantním nebo bláznivým kusovým kobercem.

Může mít vysoké chlupy, výraznou barvu, asymetrický tvar, vytvářet různé obrazce nebo být z neobvyklého materiálu, aby přitáhl požadovaný obdiv. Nenechte zapadnout své pokoje do nudné šedi krémových nebo pastelových barev, experimentujte a zkoušejte tak, jak máte zrovna chuť. Kusový koberec vám ve vašem momentálním rozpoložení okamžitě podpoří.

Zem, po které doma chodíte
Ohodnoťte článek