de de de


Novinky:

Chcete ušetřit za plyn?

Topná sezóna se rychle blíží. Přišel tedy vhodný čas zjistit si plánované náklady související s topením. Mohli byste oproti loňsku ušetřit? Jednou variantou může být pořízení teplejších svetrů pro celou rodinu. Jednodušší a levnější postup je srovnání ceny plynu jednotlivých dodavatelů  a následný přechod k firmě nabízející výhodnější tarif dle vašich požadavků.

Cesta k penězům

Nižší účty za plyn vítá každý. Připravte si tedy faktury z loňské zimy. Pokud plyn používáte i na ohřev vody či vaření, podívejte se na rozpětí hodnot spotřeby během roku. Množství vyčerpaného plynu zjistíte na vašem plynoměru v metrech krychlových, na fakturách od dodavatelů bývá obvykle údaj v kilowatt- nebo megawatt- hodinách. Kalkulačka plyn provede srovnání cen dle zadaných hodnot. Ihned tak vidíte rozdíl v cenách plynu jednotlivých dodavatelů.

Volba konkrétního tarifu

efix24Kvalitní dodavatel nabízí výhodné ceny plynu jak pro domácnosti tak podnikatele a firmy. Jednotlivé tarify poskytují různé služby, a proto se vyplatí informovat na jejich rozdíly. Zpravidla nejvýhodnějším programem bývá tak zvaný online varianta. V takovém případě veškeré faktury nechodí do vaši schránky, ale přímo na váš mail. Platbu provádíte také z pohodlí vašeho domova prostřednictvím internetového bankovnictví. Výhodný tarif se samozřejmě najde i pro zákazníky preferující platby SIPO složenkou a vyúčtování jednotlivých služeb v papírové formě. Počítejte ale s navýšenou cenou s ohledem na vzniklé administrativní úkony navíc.

Volba spolehlivého dodavatele

nej tarifNeprodraží se poplatky za přechod k jinému dodavateli natolik, že celková úspora bude vlastně nulová ne-li záporná? V Enra Services s.r.o. vám rádi pomohou a veškeré papírování vyřídí za vás. Na zákaznické lince se dozvíte konkrétní informace a podrobnosti. Pokud se vám nechce použít nástroj kalkulačka plynu a raději byste měli všechny fakta pohromadě, kontaktujte Enra Services s.r.o. mailem nebo přes kontaktní formulář. Na závěr jistě stojí za zmínku etický kodex obchodníka v energetických odvětvích, který se dodavatel plynu Enra Services s.r.o., svým podpisem zavazuje respektovat.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*