de de de


Novinky:

Chcete ušetřit za plyn?

Topná sezóna se rychle blíží. Přišel tedy vhodný čas zjistit si plánované náklady související s topením. Mohli byste oproti loňsku ušetřit? Jednou variantou může být pořízení teplejších svetrů pro celou rodinu. Jednodušší a levnější postup je srovnání ceny plynu jednotlivých dodavatelů  a následný přechod k firmě nabízející výhodnější tarif dle vašich požadavků.

Cesta k penězům

Nižší účty za plyn vítá každý. Připravte si tedy faktury z loňské zimy. Pokud plyn používáte i na ohřev vody či vaření, podívejte se na rozpětí hodnot spotřeby během roku. Množství vyčerpaného plynu zjistíte na vašem plynoměru v metrech krychlových, na fakturách od dodavatelů bývá obvykle údaj v kilowatt- nebo megawatt- hodinách. Kalkulačka plyn provede srovnání cen dle zadaných hodnot. Ihned tak vidíte rozdíl v cenách plynu jednotlivých dodavatelů.

Volba konkrétního tarifu

efix24Kvalitní dodavatel nabízí výhodné ceny plynu jak pro domácnosti tak podnikatele a firmy. Jednotlivé tarify poskytují různé služby, a proto se vyplatí informovat na jejich rozdíly. Zpravidla nejvýhodnějším programem bývá tak zvaný online varianta. V takovém případě veškeré faktury nechodí do vaši schránky, ale přímo na váš mail. Platbu provádíte také z pohodlí vašeho domova prostřednictvím internetového bankovnictví. Výhodný tarif se samozřejmě najde i pro zákazníky preferující platby SIPO složenkou a vyúčtování jednotlivých služeb v papírové formě. Počítejte ale s navýšenou cenou s ohledem na vzniklé administrativní úkony navíc.

Volba spolehlivého dodavatele

nej tarifNeprodraží se poplatky za přechod k jinému dodavateli natolik, že celková úspora bude vlastně nulová ne-li záporná? V Enra Services s.r.o. vám rádi pomohou a veškeré papírování vyřídí za vás. Na zákaznické lince se dozvíte konkrétní informace a podrobnosti. Pokud se vám nechce použít nástroj kalkulačka plynu a raději byste měli všechny fakta pohromadě, kontaktujte Enra Services s.r.o. mailem nebo přes kontaktní formulář. Na závěr jistě stojí za zmínku etický kodex obchodníka v energetických odvětvích, který se dodavatel plynu Enra Services s.r.o., svým podpisem zavazuje respektovat.

Chcete ušetřit za plyn?
Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*